Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy darab lányokat kedvelő...

Nagy darab lányokat kedvelő fiúk v férfiak! Leírnátok miért szép egy elhizott, kövér test?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 08:59
1 2
 11/19 Kyflie válasza:
30%

Szerintem meg hülyeség a vékony vagy a kövér testhez vonzódni, mivel bárki könnyen átlendülhet egyikből a másikba. Pont ugyanolyan szinten van ez, mint amikor hajszín alapján vonzódnak valakihez, aztán ha átfesti, már nem tetszik. Én kapcsolatunk elején 100+ voltam, mióta együtt vagyunk a párommal, fogytam kb 15 kilót már, és szerencsére semmi nem változott a kapcsolatunkban, mert nem azért van velem, mert duci vagyok. 22/L

Szóval, kérdésedre válaszolva szerintem beszűkült látókört jelent, ha valaki vékonyakhoz, vastagokhoz, szőkékhez, barnákhoz stb. vonzódik.

2019. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aki kérdezte, kíváncsi rá. Akik olvassuk, had örüljünk! A fiúk meg had labdázzanak a feldobott labdával, és írják le, amit gondolnak.
2019. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Kuldj magadrol kepet es akkor tudok valaszolni.
2019. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Miért szép egy jó striás feszülő has, vagy egy narancsbőrös fenék? passz, az érzéseket nem lehet megindokolni. Jó érzés látni, megpuszilni, szeretgetni, megpaskolni. Szerettem, mikor exem kiadós családi evés, (Ő inkább a zabálás szót használta) után paskolta és lötyögtette, ahogy mutatta, mekkora hasat "csinált" megint. Ezek szexi dolgok
2019. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Lányok, csajok ne keressetek racionalitást abban hogy egyes férfiaknak miért a duci/kövér akár óriási méretű testtel rendelkező lányok jönnek be. Szerintem a válasz - csak, "feltehetően ilyen genetikai program fut az adott férfiban", erre a fétisre nincs határozott válasz, hogy miért ilyen. Mint ahogyan sok más "eltérésre" sem, lásd homoszexualitás, és egyéb furcsaságok, egyik sem ésszerű ha csak az egyén túlélését nézzük, de szerintem ez nem is lényeg, ha lehet meg kell élni ezeket.
2019. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Minèl kövèrebb, annál szebb. Az életemet adnàm egy 200 kilós hölgyért. Ha vèletlenül ràm dőlne, akkor szó szerint is.
2019. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%

Valahogy ritka, hogy egy kövér lánynak ne lenne átlagnál szebb arca, bőrük is selymesebb mint a vékonyabbaknak, nyakuk, vállaik, kezeik egyszerűen izgatóak. Kis pici ujjacskák egy finom puha vonalú kézen. Aztán ha ehhez még nagy mellek, széles csípő és vastag combok társulnak, az kész főnyeremény.

26 éves korom ellenére kisfiús zavarba jövök, ha ilyen lánnyal találkozom :D

2019. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
9%
Egy egyszerű válasz. Ehhez vonzódunk. Mint más az anorexiásokhoz, vagy az ellenkező nemhez. De ahogy az előzők írták: Szeretjük a finom párnás női idomokat.
2020. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nekem tetszik, számomra vonzó. :) Ennél mélyebb magyarázatot em tudok adni. Ahogy arra a kérdésre se tudnék, hogy miért a citromsárga a kedvenc színem? Egyszerűen, mert az tetszik, és kész.
2020. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!