Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önmagukat nagyon intelligensne...

Önmagukat nagyon intelligensnek gondoló emberekne jogy fér enbyi rosszindulat? (több lent)

Figyelt kérdés

Van most ugye ez a VV Fanni ügy. Egy fiatal lányt elraboltak, valószínűleg meggyilkoltak. Youtube-on nézegettem videókat az üggyel kapcsolatban és a kommenteken kiakadtam. Elég sok "megérdemelted te r ibanc" típusú komment volt. Ezek az emberek tényleg azt gondolják hogy jobbak? Ennyire frusztráltak, hogy ilyen állati szintre mennek le? Hogy lehetnek ekkora *****ok, hogy egy fiatal lány megölésére azt mondják, hogy megérdemelte?

Nem tudom elhinni, hogy léteznek manapság ilyenek és nem is kevés.


2019. nov. 25. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nyolcaska már igencsak kiforgatja a dolgokat. Nyilván ő is rohadt intelligensnek tartja magát ezért próbál nagyon belekötni ebbe az egészbe :D
2019. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Annak tartom magam, de ez még is ki a francot érdekel? :D
2019. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem írok ilyeneket netre, de amúgy miért zavarnak ők? Miért foglalkozol velük?

Személy szerint engem nem érdekel. Egy prosti volt, meghalt, ennyi. Nem tudom sajnálni, nem okoz nekem álmatlan éjszakákat. Gyorsan kellett neki sok pénz, ezért mindent bevállalt. Tudta, hogy ez mivel járhat. Ez van. Nem egy sokat melózó nő halt meg, nem egy világot jobbá tevő ember.

2019. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért utolsó, szerinted te pótolhatatlan vagy a világban? Akárhol tudnának a helyedre találni egy másik embert, ha esetleg ma-holnap megdöglenél. Ne hidd, hogy a kis fogaskerékben a te munkád sokat számít.
2019. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#13 Grat...
2019. nov. 25. 15:38
 16/20 anonim ***** válasza:

#14: Nem, nem vagyok pótolhatatlan és nem is állítottam magamról soha ilyet. És ha bármi történik velem, nem is várom el, hogy random emberek sajnáljanak.


#15: Köszi!


Esetleg megtehetnétek, hogy a képzeletbeli erkölcsi magasságotokból leszálltok, mert azzal, hogy a senkinek sem ártó véleményem, amiben még rosszat sem kívántam az áldozatnak támadjátok, pont ugyanolyanok vagytok, mint akiket nagy mellénnyel lenéztek.

Hát, igen... Egy anonim oldalon könnyű az ember mellét döngetni, az életben meg jól elbújnak az ilyen (ál)szentek.

2019. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Sajna menthetetlenül hülye vagy :)
2019. nov. 26. 09:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező esetleg meg is tudod fogalmazni hogy mi a problémád azzal amit a válaszoló írt? Szerintem elég érthetően leírta hogy mit gondol és miért. Miközben neked csak egy "Sajna menthetetlenül hülye vagy" beböffentésre futotta.
2019. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szvsz 16-os ezt egy kicsit benézte. A kérdés ugyanis a gyűlölködő, rosszindulatú kommentekre vonatkozott, nem arra ha valakit nem ráz meg az ügy. Nem kell sajnálni, nem kell meghatódni. A probléma a fórumokon nyüzsgő férgek gyűlölködésével van. Az ilyen "emberek" képesek akár öngyilkosságba is kergetni másokat, mint arra megannyi példa volt már az elmúlt időkben (v.ö. cyberbullying). Ezek a véglények a net anonimitása mögé rejtőzve bármire képesek.
2019. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Nem egy sokat melózó nő halt meg, nem egy világot jobbá tevő ember."


A grat... kommentem leginkább erre vonatkozott. Nem tartom helyesnek, hogy valaki ilyeneket ír. Ugyanolyan szörnyű az, ha egy okos, dolgozó embert ölnek meg vagy ha egy butább, lustábbat mondjuk. Amíg az ember nem tesz rosszat, nem is lesz senkitől sem rosszabb!

Meg hát nem egy világot jobbá tévő ember...sajnos azokból (ahogy te érted) eleve nincs sok, de elhiheted, hogy elég sok ember számára (család, barátok) jobbá tette.

És nekem sincs a halála miatt álmatlan éjszakám, bár sajnálni sajnálom, mint mndenkit, akit meggyilkolnak.

2019. nov. 26. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!