Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy mi értelme van élni ha...

Úgy mi értelme van élni ha valószínüleg soha nem lesz önálló életem?

Figyelt kérdés
Se munkám, se párkapcsolat, se pénz, se normális végzettség. Kuli munkákra mennék, de nem vesznek fel. Sose lesz saját házam, önálló életem. Minek így élni? Mi lesz velem késöbb? Az a gond nem vagyok okos se. És közelebb vagyok már a harminchoz. Szar helyzet nagyon. Fogyatékos testvéreim is olyan idegesitöek. Az egyik egész nap gitározik és kornyikál, mert fogyaték. Pedig szarul csinálja. 12 éve ezt hallgatom. Én nem akarok velük lakni már. De így hogy semmiben nem vagyok jó hogyan lehetne kihozni valamit ebböl az életböl? F

2019. nov. 25. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt senki nem tudja megoldani az életedet, legfeljebb kioktató, lecsesző hangvételű válaszokra számíthatsz.
2019. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két alap. Elmész gyúrni, hogy legyen csajod. (Ha nincs rá pénzed, a fekvőtámasz meg a húzódzkodás ingyen van). A második a munka. Aki pedig azt mondja, hogy nem veszik fel dolgozni a mai Magyarországon, az hazudik, vagy nem akar dolgozni.

Ha végképp eleged van, akkor irány külföld. De ott dolgozni kell, nincs kifogáskeresés.

2019. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!