Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme élni annak, aki...

Van értelme élni annak, aki 18 évesen teljesen magányos, és valószínűleg így is marad?

Figyelt kérdés

Így nem élhetek teljes életet, nem járhatok el szórakozni, csak a tanulásról és az unalomról szól az életem jelenleg. Nincs senki akit kihívjak bárhova is, mert 1-2 haverom van csak, de ők messze élnek, itt ahol élek itt meg elég furcsa emberek élnek. Mondhatni itt az összes fiatal drogozik, bulizni jár csak, ebből áll az életük, én meg nem olyan vagyok.

Nem tudok senkit érdekelni, ha barátkozni próbálok csak kiröhögnek, és mondják hogy fárasztó velem a kommunikáció meg ilyeneket.

Van értelme élni 18/F-ként így, hogy nemhogy barátnőm nincs (nem is lesz mert rondának tartanak), de haverjaim, barátaim se? Mert egyre jobban félek attól, hogy így élhetem le az életemet, tök magányosan, miután senki se bír elfogadni semmiképp. Más fiatalok meg élik az életüket, boldogok, én meg szomorú, magányos, semmirekellő, és haszontalanul élek ezen a bolygón. És tényleg, szó szerint teljesen magányos vagyok, szóval még csak 1-2 haver sincs itt a közelben.


2014. nov. 29. 10:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy később, majd mikor már nem fiatalok hanem felnőttek közé járok, változhat az emberek hozzáállása hozzám?
2014. nov. 29. 10:44
 2/17 anonim válasza:
52%
Szoval az elso problema a hozzaallasod... legy pozitiv es hidd el ha azt hajtogatod magadnak hogy ugyse lesz senkim be is valtod a magadnak tett "igeretet". Hidd el lesz olyan lany aki teged fog szeretni raadasul onmagadert. Egy lanynak sem kell egy onbizqlomhiamyos fiu de ezen tudsz segiteni. Hajra!
2014. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy egyedül... :/


20/F

2014. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De most nem a barátnő dologról van szó, nem vagyok homokos de jelenleg egyáltalán nem az zavar legjobban, hogy az nincs. Haverjaim, barátaim nincsenek az jobban zavar.
2014. nov. 29. 10:51
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Merre laksz?
2014. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

régen é is így voltam de rájöttem h hiába küzdök azért amit úgysem érek el...)

Élt te is a tudománynak és a sportnak nekem a társaságom az edzőterem és a természet, a Barátnőm a tudomány:)

2014. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Kell találni más célokat. Tanulj például, és akkor lehet jó életed meg a szakmádon belül elérhetsz sikereket. Amúgy egyedül is lehet élvezni az életet, kb mindent megcsinálhatsz egyedül is.
2014. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Minek akarsz barátokat? Hogy 5 év múlva hátba támadjanak, összejöjjenek a barátnőddel, kizsákmányoljanak... bla bla bla. Lehet jönni a szöveggel, hogy az "igaz barát nem tesz ilyet" De sajnos utólag derül ki, hogy ki az igaz barát és ki nem az!
2014. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%

Sajnos én is úgy látom, hogy egyre nehezebb barátokat találni, mindenesetre az azért nyugtasson téged, hogy még csak 18 éves vagy, sok időd van még ismerkedni, csak kezdd el lassan.

31/L

2014. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy egyedül, Én is már 17-18 éves korom óta ezt a kérdést teszem fel magamnak van értelme élni? amit te most feltettél.. Most 22 vagyok, ügye eltelt jó 3-4 év azóta sem váloztott nekem semmi, csak rosszabb lett.. Még mindig se barátnőm, se barát se haver, se ismerős se senki,, Én sem bulizok se nem drogozok meg egyéb "leépülős" szórakozási dolgokat elfoglaltságokat soha az életben nem csináltam talán ezért sincsen de nem tudom. Bízom benne hogy neked jobb legyen 22 évesen mjd mind nekem, nekem sajnos még mindig nem változott az életem. Egy barátnő tényleg jó lenne már. Engem se bírnak elfogadni, nem tudom miért, ha gondolod dumálhatunk.

22/F

22/F

2014. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!