Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen parasztok az...

Miért ilyen parasztok az emberek, ha valaki nem tud valamit?

Figyelt kérdés
Eddig 100 ból 90 szer, ha iskolában visszakérdeztem a tanárnak, hogy miért van ott 5 és miért van ott 6, akkor úgy majdnem az egész osztály fhúúú-zik és, hogy ez de hülye. Meg, hogy ilyet nem érteni. Nem tudom, nem értem és azért kérdezem. Mi a bajuk ilyenkor? Amikor meg ők nem értenek valamit, amit én mondok, akkor is hülye vagyok, mert hülyeséget beszélek! Ez most hogy van?
2019. nov. 25. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mik a konkrét példáid, de tényleg van olyan, mikor az emberek olyat nem tudnak/hisznek, amitől elcsodálkozol, hogy hogy maradt még életben.
2019. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
konkrétan iskolai tanórákra gondolok, ahol pl fizikából a gyorsulásnál nem értem ,hogy miért emeltünk hirtelen négyzetre.
2019. nov. 25. 19:26
 3/10 A kérdező kommentje:
meg hogy például ha a tanár 5x változtatja meg, hogy akkor az iskola előtt találkozunk vagy egyből kell meni a fogászatra, vagy be is kell menni a suliba, és véletlenül meg merem kérdezni, hogy akkor most miben is maradtunk? Akkor meg a világ összedől. Komolyan, ha valaki ért valamit ,akkor minden ember hülye, ha nem érti, de ha ugyanaz az ember nem ért valamit, akkor meg bunkó aki nem magyarázzal el neki. jelenleg az iskolámban nincsen olyan ember, aki ennél jobb lenne.
2019. nov. 25. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha MINDENKI megérti a tanárt, csak TE NEM, illetve ha MINDENKIT megértenek a többiek, csak TÉGED NEM, akkor nem mindenki hülye!

De a kérdésed meg a kommentárjaid alapján én is a többiekkel értek egyet, a hiba BENNED van.

2019. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mi bennem a hiba? Most komolyan.. osztálycsoporta beír valaki, h elmarad-e akkor hnap a matek, emrt elfelejtette mit mondanak. hát basszus normálisan válaszolnak neki. De ha én kérem el a házit, vagy kérdezek ilyesmit, akkor meg 1. nem válaszolnak, 2. hülyének néznek, hogy na vajon mi? bajnok. /azért kérdezem, mert nem tudom/ ez egy másik példa. De órán is. MIért kell leszólni azt, aki nem ért valamit. utálom a fizikát, hol fogom én azt a cégben használni, nem értem, megkérdezem, mert teljesen logikátlan az egész, erre lehurrognak. Ez mire jó?
2019. nov. 25. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát sajnálom hogy ezt kell írnom de valószínűleg veled van a bajuk és nem csak azért mert kérdezel :/
2019. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Veled van bajuk, a fizika, házi, fogorvos stb csak alkalom, hogy beléd köthessenek.
2019. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát elhet, hogy velem van a bajuk. elég sok mindenért csesztetnek, hogy miért ilyen-ez, miért olyan ez. pl nadrág kicsit bő szárú. Nem vagyok aza vicces típus, egyszerűen nem tudok vicceset mondani. Szerintem komolytalanok a többiek. De ezt sosem fejeztem ki. Van humorérzékem röhögök a vicceken, néha néa én is elsütök egyet, de amúgy nincs tehetségem hozzá. Féltékenyek nem lehetnek? Apának egy gyönyörű világos fényesbronz bmw 550i M gt-je van, néha láthatják, amikor értem jön a suliba, ha megyünk valahova. De nincs más, nem tud suzuki-val jönni.
2019. nov. 25. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyszerűen nem tudnak téged hová tenni, komoly vagy hozzájuk képest (mivel nem ismerlek sem téged, sem őket, így azt nem tudhatom, hogy te vagy túlságosan az vagy ők túlságosan komolytalanok). A komoly, visszafogottabb, csendesebb gyerekekről meg sokszor azt gondolják, hogy lenézőek, és azért nem szállnak be az ő társaságukba, azért viselkednek máshogy. Aki más, mint a többiek (viselkedés, öltözködés, ész, vallás, bőrszín stb), az a gyerekek/tinik között nagyon hamar célponttá válhat.
2019. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nézem le őket. lenne vélemények róluk bőven, de nem szóltam senkinek semmiről. Beszélgetek sokakkal, nevetünk is. Mintha nem viselkednének felnőttként. és azért egy 17 évestől azért én elvárnám, hogy komolyan viselkedjen az órán, ne dobálózzon a radírral. Szégyen. nem tudom, hogy ebben mia a vicces. annak, akit megdobnak, nagyon nem vicces, elképzelni sem tudom hogy envessek egy olyanon, akit bántanak/bántottam.
2019. nov. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!