Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók/parasztok itt...

Miért bunkók/parasztok itt (gyakorikérdéseken) az emberek? ❓❔ Többi lent👇👇

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra ,hogy bármilyen kérdést felteszel jönni fognak rá bunkó/flegma ,esetleg troll válaszolok. Ennek mi az oka? Ennyire sz∆r és unalmas életük van? Írok néhány példát:

- Ha jog kategóriába felteszel egy kérdést úgy kezelnek mintha egy analfabéta bűnöző lennél ,még akkor is ,ha te vagy a sértett.

- Ha homoszexualitás kategóriába teszel fel kérdést sokszor nem a kérdésre válaszolnak,csak buz¡znak (nem tettem még ott fel kérdést,nem vagyok meleg,csupán a Szexualitáson belüli legtöbb kérdést szoktam olvasni)

- Ha elektronikus eszközök kategóriában olyan választ adsz ,amiben egy kis tévedés van ,vagy épp máshogy látod a dolgot ,mint egy másik válaszadó akkor egyből lesz∆rják,hogy mi volt a kérdés,egyből rád kezdenek koncentrálni és téged savaznak

- Ha tini párkapcsolatokban egy 12 éves tesz fel kérdést akkor a válasz szekció arról szól ,hogy 12 évesen hogy kéne viselkedni ,nem pedig arról,hogy megválaszolják a kérdést.

+ Ha valaki kifejti a véleményét (kérdéstől és kategóriától függetlenül) és valaki beleköt ,de egy idő után elfogynak az érvei akkor jön az,hogy a helyesírásában talál valami hibát ,amiért "leolthatja" ... Szerintem ez sem normális.



2018. ápr. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Azert mert nevtelenul mindenki nagyon kemeny. Ha nevvel lenne akkor kevesebb lenne. Meg például ha rossz napjuk van van aki itt vezeti le. Ez ugyan olyan mint azok akik csak ramennek a kerdesre es vegig nyomjak mindenkiere a pirosat olvasas nelkul.
2018. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert nincs normális pontozás, nem lehet máshogy értékelni egy hülye kérdést, csak ha leoltjuk szóban a kérdezőt. Válasznál ugyanaz, csak szóban lehet eljuttatni a véleményünket, mert pár százalék ide vagy oda senkit nem izgat, de egyébként meg ne írj szakmai választ, ha nem értesz hozzá.
2018. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
Szerintem igazad van, főleg abban, hogyha már nem találnak belekötni valót, akkor már a helyesírással jönnek, bár névnélkül mindenki tud okoskodni.
2018. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Az esetek 90%-ban itt nem ésszel, hanem érzelmekkel válaszolnak az emberek.


Az objektív tényeket is annak megfelelően hamisítják, szelektálják, hogy az illeszkedjen a szubjektív véleményükhöz és alátámassza azt.

2018. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a “kedvencem”, amikor szubjektív témában vitatkoznak és ilyen fogalmakkal dobáloznak, mint “igazság”, “valóság”, miközben tök valós dologra alapozott a te leírásod is, csak épp eltér az ő személyes tapasztalataitól és szubjektív nézőpontjától.

Teljesen megértem, ha olyan kategóriákban savaznak, mint pl. “reál tantárgy” kereteibe eső dolgok, ott osztogathatják nekem az észt. De az ízlés és vélemény, élettapasztalat vitákat nagyon nevetségesnek találom.

2018. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Aki kérdéseket tesz fel, pláne hülye kérdéseket vagy valamit rosszul tud és emiatt válik célponttá nem tehet mást, mint viselje el. Ez egy anonim oldal, nem a lelkisegély központ. Mivel a kérdéseket nem lehet értékelni muszáj szavakba önteni, mármint, aki veszi a fáradságot. 😏 Én általában átugrom az ilyen kérdéseket, nem fárasztom magam feleslegesen, viszont nagyritkán, amikor mégis valamiért veszem a fáradságot, hogy válaszoljak, mellesleg tudom, hogy ő téved letojom az érzéseit meg a pontozgatásait is. Ez van!
2018. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert itt kiélhetik a patkányságukat.


Józsika beszólt nekik valóéletben , ott helyben nem tudtak semmi épkézlábat visszaszólni ígyhát jönnek ide hogy itt kitöltsék a frusztrációikat valaki máson.

2018. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezek gyenge, sérült emberek. Nem csak itt, hanem Facebook-on is rengeteg ilyen van. Odahányja az ocsmányságát, de az arcát már nem vállalja, mert ha látnák hogy milyen gusztustalan ember írta, ő is támadható lenne.

Pont tegnap láttam egy posztot egy szegedi oldalon, miszerint:

Adott egy fiatal srác aki németbe ment dolgozni, csak átverték. Nincs pénze.

Ez a srác segítséget szeretett volna kérni, hogy vigye le valaki Szegedre egy másik magyar városból ha esetleg ott van dolga, mert a magyar ismerőse csak odáig viszi.

A posztra érkezett válaszok;

-Ott rohadjál meg ahol vagy.

-Köcsög lejmolós vagy

-Minek mentél ki?

-Szövegértési analfabéták mindent újra megkérdeztek, és szemrehánytak olyan dologért ami nem is úgy volt...

És ezeket taglalták 60 kommentben.


Undorítóak tudnak lenni az emberek!

2018. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!