Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezned rendes emberek a mai...

Létezned rendes emberek a mai világban? Vagy az emberek bunkòk, parasztok, birkák. Én sok emberben nagyot csalòdtam és már nem hiszem, hogy létezik rendes ember is.

Figyelt kérdés
Mindenki visszabeszél,leordìtja a màsikat,semmi nem jò neki,az ember bàrmit mondhat tudomàst sem vesznek ròla. Az ember vèlemènye meg senkit nem èrdekel,mindenki önfejű,makacs,konok. Kèrem szépen ne hasznàljanak ràm nyomdafestèket nem tűrő jelzőket,illemtelen kötőszòkat ès ne oltsanak,mint egy kis pisis òvodàs. De ha mègis,àllok elèbe. De csak olyanok ìrjanak,akik megèrtőek,ès voltak ilyen helyzetben. Kèrem ne szidjatok ezèrt,amit ìrok,egy rendes ember aranyat èr,de ilyen nincs. Vàrom a minèl szebb,nyomdafestèket nem tűrő vàlaszokat,jòt nevetek rajtuk. Oltsanak szèt,hajrà.
2017. nov. 24. 22:14
 1/10 A kérdező kommentje:
szidjanak a szidjatok helyett.
2017. nov. 24. 22:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2017. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha az elmúlt pár napomat nézem azt kell mondjam, hogy igen az emberek bunkó parasztok, és üresfejűek is. Zárt közösségekre ez hatványozottan igaz. Én is nagyot csalódtam a napokban olyan emberekben, akiket ha nem is barátoknak, de azért jó ismerősöknek tartottam, de aztán visszahallottam, miket mondanak rólam.

Most vagy az lesz, hogy megutálsz mindenkit, vagy nem adod fel és keresed azt a keveset akit tartasz valamire. Én magyarokkal nem igazán haverkodok, inkább külföldiekkel, és ők jórészt rendesek. Nem keresek nagy barátságokat meg nem pasizás a cél, csak értékes emberi kapcsolatok építése, akikkel lehet beszélgetni, összejárni, kikapcsolódni.

33N

2017. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annak tartom magam, megjelentek a hiénák, maximálisan kihasználtak, szinte mindenemből kiforgattak, szinte csak csaló, álnok kígyókkal találkoztam, olyan lelki sérülést szenvedetm ezek miatt az alantas gazemberek miatt, hogy a mai napig mindennap szorongok, napi megélhetési gondjaim vannak és senkiben nem bízom már.
2017. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak azért még
2017. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek. Van egy kör, ahova a hobbim okán tartozok. Különféle foglalkozású és életkorú emberek. De volt már pénzgyűjtés, ha elromlik valakinek valami, általában akad, aki mestere annak kijavításában, és lehetne sorolni, mi mindenben lehet egymásra számítanunk.A társaságból kiestek emberek, jöttek újak, de az egymásra odafigyelés, segítés nekik is természetes lett.
2017. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen meglepődtem,amit ìrnak az lenyűgöző ès fantasztikus.
2017. nov. 24. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint látod, kedves Kérdező, van negatív és pozitív tapasztalat is a mellettünk élő emberekről.


"Kèrem ne szidjatok ezèrt,amit ìrok,egy rendes ember aranyat èr,de ilyen nincs." Sajnálom, h ilyen a környezeted. Mit teszel azért, hogy változzon? Mit teszel azért, hogy a pozitív embereket vonzzad, ne a leélőket?

2017. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nyersen, érzelemmentesen nézzük a dolgot, akkor statisztikailag kizárt, hogy ne legyenek :D


Szerintem sok ember alapvetően nem bunkó meg paraszt, csak valahol a szürke hétköznapokba belefáradnak és átkapcsolnak zombi üzemmódba. Gyors példa:

1. Állok sorba Árkád Örs/Foxpost csomagautomatánál. Előttem jó páran. Mögöttem ezren. Sor végére beáll egy anyuka babakocsival +1 gyerek. Nézek magam elé, mögé... Semmi reakció. Mondom is magamban, hogy most olyan nehéz lenne előreengedni szegény asszonyt a cuccokkal, gyerekekkel? Nem bírtam ki, 2 ember előttem még átvette, majd odaintettem, hogy jöjjön elém nyugodtan! 32X köszönte meg, jól esett, hogy segíthettem ennyivel is, marha nagy dolog volt? nem... Csak nekem jutott eszembe??? :( Mindenki csak nézett ki bután a fejéből... Szerintem ez nem gonoszság meg parasztság, hanem szimpla rezignált belefásultság. Vagy valami.

Amúgy engem rendesnek tartanak az ismerőseim (ráadásul én tetézem, mert én vagyok az a "firendzone"-os fajta pasi). xD

Biztos vannak még sokan akik rendesek. :)

Nem szabad általánosítani!

2017. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*friendzone na :D
2017. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!