Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg létezik olyan "férfi"...

Tényleg létezik olyan "férfi" aki útálja a nemzeti sportunkat, a labdarúgást?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2019. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetted idézőjelbe a férfit? Szerinted attól lesz valaki férfi, ha szereti a focit? :D
2019. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyent. Nem is egyet. És én sem értem, miért van idézőjelben a férfi szó. Nem a foci imádattól lesz vki férfi. Amúgy meg szerintem nem a nemzeti sportunk, hiszen majdnem ebben vagyunk a legrosszabbak.
2019. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjatok mar, ne etessuk a trollt.
2019. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen ! :)
2019. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az édesapám és a férjem is szerencsére.
2019. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az én családomban egyetlen férfi sincs????
2019. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A labdarúgást nem utálom, csak az a probléma a "nemzeti sportunkkal", hogy amit ma Magyarországon labdarúgásként aposztrofálnak, annak annyi köze van a labdarúgáshoz, mint lónak a hátúszáshoz. Ami itt folyik, az megélhetési labdarúgkapálás. A nemzeti jellegről meg annyit, hogy tele van "ilyenicsekkel" és "olyanicsokkal" a keret, de az sem meglepő, amikor megnézel egy "meccset" és azon kapod magad, hogy gyakorlatilag a Ghánai válogatott esik egymásnak a Csádi Népköztársaság válogatottjával. Aki magyar - és focizni is tud, - az már fényévekkel ezelőtt elment egy labdarúgó klubhoz játszani külföldre, ugyanis itt nincs tényezőként említhető klub, amelyik labdarúgással is foglalkozik. Labdarúgással számos országban találkozhatsz! Belgium, Anglia, Skócia, Németország, Franciaország, Spanyolország, Portugália és számos Dél-Amerikai országban is vannak színvonalat képviselő klubok. Pechünkre pont Magyarország az, ahol a tömegközlekedéstől az egészségügyön át a sportig minden csak az emberekkel való kísérletezést szolgálja, - nívó nincs mögöttük.
2019. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen.
2019. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Magát a sportot nem utálom, csinálja aki szereti, nézzék akik élvezik, de ne akarja senki rámtukmálni és ne öljenek bele milliárdokat, amikor az egészségügy, azoktatás és minden egyéb FONTOS dolog helyzete a béka segge alatt van.
2019. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!