Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek megérteni, hogy felnőtt nő vagyok nem valami kislány? 18/l

Figyelt kérdés
Fiatalabbnak nézek ki az igaz, de akkor is, az emberek sokszor úgy bánnak velem, mint, ha teljesen éretlen lennék, nem vesznek komolyan, sokszor családon belül, de máshol is és nem képesek megérteni, hogy 18 vagyok nem 12! Hogy értik meg az ilyenek, hogy már érett nő vagyok?

2019. nov. 26. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a viselkedésed is ezt tükrözi, majd csak akkor...
2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Például. Ne hisztizz,ne legyél buta,ne legyél beképzelt. Hanem értelmes. Máris felnőttként kezelnek. 😀
2019. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy érett nő 18 évesen. (jó lehet az vagy de azért a 90%-a a 18 éveseknek nagyon messze van az érettségtől és így látatlanban jó esélyt látok rá, hogy te is.)

Eltartod magad?

Gondot viselsz bárkire, bármire is magadon kívül?

Az elmúlt 1 évben sose kerültél olyan helyzetbe amit a szüleid kellett megoldjanak helyetted?

Vállalod a felelősséget ha hibázol?

Épp ezért vagy ennek ellenére is főleg családban ez teljesen megszokott, hogy gyerekként kezelnek, ez lehet az ő saruk is meg a tied is ha úgy viselkedsz. (én 34 vagyok mégis van amikor abszolút gyerekként kezelnek a szüleim)

2019. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy betöltöd a 18-at nem leszel felnőtt nő, érett meg pláne nem. Viselkedj úgy, amilyen szeretnél lenni.
2019. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg a viselkedésed nem azt tükrözi, hogy felnőtt lennél.
2019. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%

Én 24 éves leszek, saját háztartásban élek és mellette levelezőn csinálom a sulit. Alapból alacsony vagyok és baba arcom van, még mindig elkérik a személyim ha veszek néha egy üveg bort. Én is fiatalabbnak nézek ki, a viselkedéseddel idővel belátja a család ha felnőttél.

A szüleidnek 18 évesen, még mindig gyereknek számítasz. Az érettség/felnőtté válás nem úgy működik, hogy akkor betöltöd a 18-at és másnaptól már érett felnőtt vagy.

A tetteiddel, viselkedéseddel tudod ezt bizonyítani.

2019. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Én átérzem ezt teljesen. Mindenhol max.17-nek néznek és kínos megjegyzéseket tesznek. Múltkor is bementem dohányboltba és azt mondták, de ügyes vagyok. Hát elég bántó volt.

19l

2019. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, 29 vagyok, de babaarcú, ezért 16-nak néznek. Viszont nem ez dönti el, hogy érett nő vagyok e.


Természetesen családom szemében örökké a kisgyerek maradok. :D Viszont éretté tesz, hogy


- önmagam látom el

- vannak céljaim és segítség nélkül igyekszem a beteljesítésükért

- felülkerekedek azon, hogy ki mennyire tart érettnek

2019. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezen ne húzd fel magadat csillagom, árt a szépségednek és nem veszlek feleségül.
2019. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve kislányosan nézel ki akkor nincs mit tenni, szokj hozzá. 35 évesen is hülye kerek fejem van, vékony hangom, és így még mindig nem vesznek komolyan sehol :/
2019. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!