Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek megérteni, hogy felnőtt nő vagyok nem valami kislány? 18/l

Figyelt kérdés
Fiatalabbnak nézek ki az igaz, de akkor is, az emberek sokszor úgy bánnak velem, mint, ha teljesen éretlen lennék, nem vesznek komolyan, sokszor családon belül, de máshol is és nem képesek megérteni, hogy 18 vagyok nem 12! Hogy értik meg az ilyenek, hogy már érett nő vagyok?

2019. nov. 26. 19:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én tartom el magam.

Egyedül élek(illetve lakótársakkal)

Tanulok mellette dolgozom és jogsizok

Rengeteg célom van (OKJ, nyelvvizsga, egyetem)

2019. nov. 26. 22:16
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
18 évesen nagykorú vagy, nem felnőtt. A kérdésed pedig, már ne haragudj, de elég gyerekes, vagyis éppenséggel a magadról állított véleményed ellen szól.
2019. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:

18 évesen nem vagy érett nő. Még 24 évesen se leszel érett nő.

Majd ha 35 évesen is leédesemeznek a munkahelyen, akkor kiborulhatsz.

2019. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
18 évesnek sem mondod azt, hogy édesem 😂
2019. nov. 27. 12:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pl. fel voltam háborodva 18 évesen, ha cigaretta vásárláskor elkérték a személyim. Most 31 évesen, mindenféle sértődöttség nélkül odaadnám. Lehet, hogy felnőttem? Az egy merész kijelentés lenne, talán sejtek pár dolgot az életről...
2019. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!