Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INFJ személyiségűek, ti mit...

INFJ személyiségűek, ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor töltöm ki a tesztet, mindig ezt dobja ki nekem.


Ha vannak itt INFJ személyiségű emberek, akkor kíváncsi vagyok, hogy ők mivel foglalkoznak.


2019. nov. 27. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Én történésznek fogok majd tanulni, pontosabban a Három Királyság időszaka érdekel, így a Kínai tanszék is tervbe van. :)

Én örök INFJ vagyok, és az emberek felemelésén dolgozom és megtanítom őket az igazságra.

2019. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvos vagyok.
2019. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"és megtanítom őket az igazságra."


Azt ugye tudod, hogy ahány ember annyi igazság?

2019. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Az igazság nem csak egy országra vonatkozik , hanem egyetemesen mindenkire. Különben ha nem így lenne nem mondhatnánk igazságnak.

Maga Jézus Krisztus személye. Felé vezetem az embereket, a vele való egyesülésre.

2019. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"Maga Jézus Krisztus személye. Felé vezetem az embereket, a vele való egyesülésre."


Bocs, de szerintem az emberek jelentős része rohadtul nem kíváncsi Jézusra. Olyankor hol van Jézus, amikor egy gyermek teljesen ép elmével az egész életét lélegeztetőgéphez kötve kénytelen leélni? Olyankor hol van Jézus, amikor gyerekek a XXI. században négyen élnek egy présházban egy sparhelttel fűtött 10 négyzetméteres szobában? Olyankor hol van Jézus amikor egy két éves gyereket szabályosan análisan megerőszakol a saját apja????? Olyankor hol van Jézus, amikor egy 18 éves lány agyvérzést kap és egy életre nyomorék lesz? Olyankor hol van Jézus amikor egy kisgyermek üvölt a csontrák okozta fájdalomtól? Vagy amikor megvakul a retinoblastómától?


Az igazságod egy szubjektív dolog. Szerintem ha létezik Isten, akkor ő maga a gonoszság és a kegyetlenség, egy olyan isten akinek ugyanis van lelke nem teremtett volna olyan világot, ahol ilyen dolgok megtörténnek! Jézus bekaphatja!

2019. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Mielőtt a vallásodat ráerőltetnéd az emberekre nem ártana kicsit felnőni, kilépni a világba, és lemosni a tinilány rózsaszín cukormázat magadról, ugyanis nem mindenkinek nyalja fényesre a seggét életbácsi. Sajnos a gyerekek közül is sokak eszméletlenül sokat szenvednek.
2019. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem ismersz, ne ítélkezz. Én is beteg vagyok. Tisztában vagyok a dolgokkal, de a hit túlmutat bármely szenvedésen. Így örök életet nyernek és vigasztalást akik szomjazzák. Nem tudom miért kell támadni.. :(
2019. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondom, hogy feltétlenül Istenben kell keresni az Igazságot, de ez a "minden érték relatív" duma maximum annak az embernek a szájából hiteles, aki nem foglal állást semmiben, aminek van bármiféle erkölcsi vetülete, de ilyet eddig nem ismertem.
2019. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó szövegértés elégtelen, én semmilyen érték relatívságáról nem írta.
2019. nov. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az "ahány ember annyi igazság" a te olvasatodban mit jelent? Ha az igazságot a valósággal kevered, még kevésbé helytálló, amit írsz.
2019. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!