Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet hogy egy intelligens...

Létezhet hogy egy intelligens embernek nem való az egyetem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Létezhet olyan ember aki intelligens, de nem való neki az egyetem. Viszont attól hogy úgy érzed nem való neked az egyetem, még nem vagy intelligens
2019. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Az intelligencia, ész, felfogó képesség, memória, kitartás stb. nem kézen fogva járnak. Persze, hogy létezhet, ez akár 8 általánossal is meglehet, logikai képesség, a tanuláshoz semmi köze.
2019. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Létezhet. Pl az én esetemben is.
2019. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, simán. Az intelligencia még édeskevés az egyetem elvégzéséhez. Szorgalom, kitartás, önfegyelem is szükségeltetik és nem árt még néhány más képesség sem. Hiába intelligens valaki, ha nem jár be az órákra és nem is tanul. Kibukik és kész. Más meg kevesebb intelligenciával, de nagyobb szorgalommal elvégzi.
2019. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezhet, hogy magát intelligensnek képzelő embernek nem való az egyetem. Az igazán intelligens ember motiválja magát, és a saját képességeinek megfelelően tanul, teljesít és megy előre, nem azon siránkozik, hogy hát pedig ő intelligens, de milyen jó lenne Fortnite-ozni vizsgára készülés helyett
2019. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!