Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, most én “mi”...

Mit gondoltok, most én “mi” vagyok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és biszexnek vallanám magam, de nem tudok lányokba szerelmes lenni, csak a szex, szóval a belső értékei sem érdekelnek. A strandon is pl megnézem a lányokat, de nem úgy mint lány a lányt, hanem mint a pasik a lányokat. Fel tudok lányokra izgulni, szívesen lefekszem velük, de érzelmileg semmi. Fiúkkal meg úgy vagyok, mint egy átlag hetero lány.

2019. nov. 27. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Elmondom mi vagy, hetero lany aki szeret lanyokkal szexelni:)
2019. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Elsőre nekem is heteroszexuális lánynak tűnsz. Valószínűleg fiatal vagy még és most van kialakulóban a végleges nemi identitásod ami hamarosan teljesen meg fog szilárdulni. Ne ijedj meg, abszolút normális dolog, most alakul ki a felnőtt személyiséged ami miatt előfordulhatnak ilyen érthetetlen dolgok. Hamarosan elmúlik. Aki a saját neme iránt vonzódik, annál ez általában pont fordítva játszódik le, ezenkívül többnyire biztos benne, hogy ő nem heteroszexuális. De ahogyan írtad tényleg lehetsz biszexuális is, idővel minden kiderül, türelem rózsát terem.
2019. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jól van ez így? ***** válasza:
78%
Heteroromantikus biszexuális.
2019. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Te te vagy, és kész. Egy agyrém, hogy mindenki sorolni akarja magát valahova, aztán jön a pride, PC, "feminizmus", veganizmus, lmbtq meg az egyéb követhetetlen marhaságok. Aztán persze ezek reklámozzák magukat, erőltetik.

Élj úgy ahogy akarsz, senki másra nem tartoznak ezek a dolgok.

2019. nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Te biszex vagy. Csak fiúkhoz erösebben vonzódsz. Az ilyen tipusú lányok általában férfi mellett állapodnak majd meg. De fiatalon kiélik magukat lányokkal is. Hármas is lehet akár. Mondjuk nagyon nehéz biszex szép lányt találni. De ha találsz akkor mondd neki te csak szexkapcsit akarsz.
2019. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Heteroromantikus biszexuális. Mindkét nem iránt érzel szexuális vonzódást, de csak az ellenkező nem ébreszt benned romantikus érzéseket.
2019. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Elmondom mi vagy, hetero lany aki szeret lanyokkal szexelni"

LOL, ennyi erővel melegek sem léteznek, csak olyan heterók, akiket kizárólag a saját nemük vonz.

2019. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Kedves utolso, buta vagy. A kerdezo maga is leirta, hogy LANY es fiukba szerelmes es fiukkal is szexel. NEM biszex ha lanyba nem tud szerelmes lenni, hiszen csak a szexet kivanja veluk. Igy az allitasom igaz:) biszex vagyok, tudom mirol beszelek, o nem biszex! Akkor lenne az ha lelkileg is vonzodna a nokhoz
2019. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex vagyok, ráadásul olyan, aki nő létére nőbe is volt szerelmes, erre mit lépsz? :D Ez nem jár együtt a fogalomzavarral kötelezően.

[link]

2019. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

De mivel a kerdezo nem kepes szerelemre nobe igy nem biszex :)

Az biszex aki szerelmes is meg testileg is kivanja mindket nemet.

Ennyi erovel fogd mar ra minden nore hogy biszex :DDDD A NOK 90%A KIVANJA A SZEXET MAS NOVEL de kapcsolatot nem akarnak mert erzelmi kotodes nincs, nem szerelmesek a nokbe

2019. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!