Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok társaságban enni?

Figyelt kérdés
Hogy ne szégyeljem? Mit mondjak miért nem eszek? Van még valaki így?
2019. nov. 28. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan mond meg az igazat...

...hogy otthon felejtetted a protkódat.

2019. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na köszi 😂
2019. nov. 28. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is utáltam társaságban enni, így egész nap éreztem és ebédelni sem mentem be...

Nem volt valami jó, mert a nap folyamán teljesen osszeszukult a gyomrom és mikor már hazaértem nem bírtam túl sokat enni.

Nem beszélve arról, hogy teljesen erőtlen voltam a nap alatt.


Már nem emlékszem hogyan győztem le, de ma már nem megy az egyedül éves, mindig megvárok vagy elhivok valakit, hogy egyen velem.


Kezd egyszerű dolgokkal. Ragozz! Egyél cukrot, csokit és ha gondolod kinald meg a tarsaid, hogy egyenek veled együtt.

Egyre könnyebb lesz a dolog és mindig emelheted a szintet: egy falat valamit bekapsz, majd szendvics vagy peksuti felét stb... Ne akarj ezt siettetni annyi időd van erre mint a tenger! Csak haladja szép sorba és hétről hétre emeld szép lassan.

2019. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi #2


Az érdekes, hogy ilyeneket tudok enni. Amihez kell evőeszköz azzal van bajom, főleg a levessel, gondolom mert kilötyöghet...-_-' De ugyanígy vagyok kb. mindennel, amihez kanál kell, vagy pl. amit el lehet bénázni.

2019. nov. 28. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szard csak le őket és egyél. 😉
2019. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, tinilány vagy. Majd elmúlik. Vele együtt az evőfóbiád is. Valamelyik tini vigjátékban láttam, hogy a gimis lányok egy csoportja sosem evett nyilvánosan, mert abból rögtön arra következtetnek a többiek, hogy ami most bemegy, az majd ki is jön (és ugye egy lány olyat sose csinál)... :D
2019. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!