Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok társaságban...

Miért nem tudok társaságban enni? Hogyan legyek újra a régi?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja? Párom előtt még tudok. Rokonokkal is ritkán találkozok és előttük se merek. Elkezdek remegni és ha már elkezdtem inkább nem eszek tovább. Hogyan tudnám ezt leküzdeni és újra normális lenni?
2019. aug. 21. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak akik nem tudnak mások előtt enni, ez is egyfajta fóbia, mikor és hogy alakult ez ki, mindig így volt?

Pszichológus tudna segíteni biztosan.

2019. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azta de durva, mintha én írtam volna ki a kérdést, csak nekem még hányinger is társul a remegés mellé. Én kértem időpontot pszichológushoz, majd meglátjuk tud-e segíteni. Neked is ezt javaslom, mert egyedül nem biztos, hogy le tudod ezt küzdeni, legalábbis nekem nem ment.
2019. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Voltam. Szerintem nem jónál, mert mintha unta volna már amit csinál, éreztem, hogy nem is igazán figyel rám. (Sztk volt, jelenleg nem abban az anyagi helyzetben vagyok, hogy magánhoz menjek.) Remélem te nagyobb sikerrel jársz, gondolod majd írd meg privátban. :)


Kiskoromban nem volt ezzel probléma, aztán szerintem megfelelési kényszerem lett, vagy nem tudom az akkori párom mellett. Persze vele vége is lett, jól lettem. Utána a munkahelyem elég húzós volt és megint visszaestem. Szerintem megfelelési kényszerem lehet.

2019. aug. 23. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
En se tudok enni mások előtt de en nem remegek v ilyesmi csak egyszerűen felek h hülyén nézek ki éves közben, régen sokat bantottak a kulsom (arcom) miatt, ez lehet az oka. Az sztks pszichológus nekem se ért semmit
2019. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mint az idióták elkezdek remegni és sokáig próbáltam tenni ellene, éppen olyan hangulatom volt, akkor végig is tudtam enni egy étkezést de alapjáraton több volt a kudarc és feladtam, teljesen motiválatlannak érzem magam, el is vagyok keseredve.
2019. szept. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!