Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tesóm be mert szólni amiért...

A tesóm be mert szólni amiért le parasztozták, pedig félős, mégsem fél most, miért?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy mind a ketten c iskolába járunk vagyis én jártam mert leérettségiztem.


Napi szinten volt azért incidens mert én magyar voltam, megpofoztak, csikket dobáltak parasztoztak, én voltam a "magyar g#ci" , én tűrtem, elfogadtam.


Tesóm jár most oda, és egy eleve ijedős szótlan lány, ma le parasztozták meg mondták neki, hogy "rohadt magyar" ( mindig piszkálják mert nem beszél senkivel ) erre ő ci#ányozott, elküldte a francba őket még a kant is , persze megfenyegették, hogy szétverik a fejét, mégsem fél. Én pedig anno hetekig nem mertem bemenni, hasmenésem volt reggel, hánytam is amiért nekem ezt ki kell állni. Tesóm csak hazajött és elmesélte, hogy megszólalt a suliba és lehet megverik meg a tanár is kioktatta, hogy ne legyen ilyen.


Gyanús nekem ez, nem szokott hazudni, egyenes a tesóm. Nem szereti a sulit, lehet ki akarja magát rúgatni?


Egyébként tényleg nem beszél nagyon senkivel, csak felel meg ha kérdezik milyen óra lesz, válaszol.


2019. nov. 29. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ugy vedekezik ez ellen, hogy elnyomja az erzeseit. Mindenkk felne. A masik meg: szuleid hogy engedik meg azt, hogy ilyen iskolaba kelljen jarnia ahol napi szintu a lelki terror? Na meg ezmar buncselekmeny amit tesznek. Hanyok a szuelidtol. De toled is. Pont az a legfontosabb neked, h nem fel? Az nem fontos, h lehet, h megverik. Undoeito csalad lehettek ti
2019. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs más válaaztás, nincs más suli csak van két elit meg ez. Nem gondolom, hogy hányingerkeltő lehet az, hogy mer magyarként suliba járni, mert ez az igazi elfogadás, nem amikor különböző antifa meg antirasszista oldalakat lájkol az ember.

Lehet a jövőtől van hányingered.

2019. nov. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!