Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenem megvan mégsem vagyok...

Mindenem megvan mégsem vagyok boldog. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most szembesülök azzal hogy vehetnék magamnak valamit de rosszabbat vehetnék vagy ugyan azt amim van tehát szükségét nem érzem hogy legyen, és nem találok semmit. Mindnem megvan de szükségem van valamire, szerintem boldogtalan vagyok. De mitől? Hisz mindent elértem az életben amire csak törekedik egy ember. Hogy találjam meg azt amire szükségem van a boldogságomhoz?

2019. máj. 12. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Mintha öcsémet hallanám, ő is mindig vásárol, mert azt hiszi az boldoggá teszi. Amugy ideig óráig bejön neki. Hát, vásárolgass! 😊
2019. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldogságot nem lehet venni. Pozitív élményekre van szükséged.
2019. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy új célt.
2019. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem találom benne meg azt amit keresek.
2019. máj. 12. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmid sincs, mivel nem vagy boldog!
2019. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Elkényelmesedtél, megvan mindened, de nem tudsz értékelni semmit. Menj végig az El Camino-n! Egy ilyen hosszú úton megismered magad, átértékeled az egész életet. Semmi luxus, ágyi poloskás tömegszállások, vérhólyagos, fájó lábak, fáradtság, vér és verejték, éhezés, szomjazás, hőség vagy eső, de a végén egy teljesen új ember tér vissza.

Sok blogot, fórumot, segítséget találsz ezzel kapcsolatban a neten, de vannak csoportok is, útitárs keresők is.

[link]

[link]

2019. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
"Add oda mindenedet a szegényeknek és kövess engem" - mondaná Jézus, ha itt lenne.
2019. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem azt teszed ami boldoggá tesz, hanem azt amiről azt feltételezed, hogy tenned kell. Tedd ami boldoggá tesz!
2019. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak igaz barátaid? Van életcélod? Van családod? Van hobbid? Van szerelmed? Sportolsz valamit? Elégedett vagy magaddal (belsőleg és külsőleg is)? Szereted a munkád?

Ezek jutottak eszembe de még sok más dolog lehet. Gondolkozz el rajta.

2019. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 amit felsoroltál kipipálva.

Megvannak a remek élmények házigazda vagyok minden hétvégén. Előző szombaton csontleves tepsis hús rántothús túróstészta 5 féle üditő több féle alkoholos ital 6-an voltunk,

Baráti életemet is úgy érzem hogy jó. De boldogtalan vagyok.

2019. máj. 13. 05:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!