Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen képmutatóak az...

Miért ilyen képmutatóak az emberek, normális reakció hogy rosszul vagyok tőlük?

Figyelt kérdés
Kedves ismerősöm facebookon Nick Vujicic-ról osztogat meg motiváló képeket, de ez csak egy álarc, mert a való életben nagyon csúnyán kigúnyolja a mozgássérült és/vagy beteg embereket. Az ilyen és ehhez hasonló esetek miatt nagyon begubóztam már.

#internet #Facebook #képmutatás #képmutatás felsőfokon #rossz ebmeri tulajdonság
2019. nov. 29. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A te problèmád, hogy hagyod, hogy mások viselkedése hatással legyen rád. Azt hiszed, hogy sokan olyanok, mint ő?
2019. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális igen. Én is rosszul vagyok az ilyenektől. És egyre több lesz csak
2019. nov. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, igen. Ilyen témával foglalkozó előadáson valaki szónokolt az esélyegyenlőség és hasonlók miatt, nagyon hevesen. Előadásnak vége lett, mentünk hazafelé, illtő: "minek akadálymentesíteni, sose látok egy embert se az utcán, aki igénybevenné". Én: "esetleg azért nem, mert az akadálymentesség hiánya miatt nem nagyon tudnak közlekedni, erre nem gondoltál?".

Olyan embereket érdemes keresni, akik elfogadják a másikat úgy, ahogy vannak. Akik pedig nem, azok követését érdemes leállítanod, hogy ne is lásd, mit oszt meg, ír ki stb.

2019. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!