Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális reakció?

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés
[link] Megnèztem ezt a videót ès csak nevetni tudtam rajta, hogy mièrt vannak mèg ilyen barmok. A vèr,csontok,emberi szenvedès látványa egyáltalán nem undorító/gusztustalan számomra. Amikor pár ismerősöm már attól szèdül,hogy vèrt lát èn inkább kinevetem,hogy szenved. Más is ilyen vagy csak èn vagyok a "nem normális"?

2016. máj. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem vicces, nem vagy normális hogy ezen nevetsz...szerencsétlen ember még nem is csinált akkora nagy baromságot (nem mondom hogy okos volt, de azért...) Nem kívánnám ezt senkinek, jó ha életben maradt. Szerintem diagnosztizáltasd magad mert tuti hogy valami bajod van. Nem sértésből mondom, de tényleg nem ez a normális reakció. Szerintem se undorító, simán végignéztem egy boncolást, de azért együttérzek az emberrel és baromira sajnálom és aggódok érte.
2016. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az jut eszembe, hogy nem kell baromnak sem lenni, hogy akár engem is érhessen valamiféle hasonló baleset (pl. gázolás, ahol vétlen vagyok). Az emberi test/élet törékeny, akár brahizik vele az illető, akár nem. A brahi sem fekete-fehér; most őszintén, ki az, aki sohasem csinált semmilyen hülyeséget? Ennél vakmerőbb marhaságokat is úsztak már meg sokan.

Engem sem sokkol maga a látvány, csak a gondolat, hogy ennyin múlik egy élet. Nevetni meg nagyon nem tudok rajta.

2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj de kemény vagy, azt se tudom, hova szarjak.

Szerintem a videóban se azért kezdtek elsősorban sirni meg kiabálni, mert a vér látványától lettek rosszul, hanem gondolom aki leugrott, valami barátjuk volt. Kiváncsi lennék, akkor is ilyen nagy szád lenne-e, ha a te egyik barátod vagy közeli ismerősöd halna meg majdnem tőled pár méterre.

2016. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
XD ez igen végre egy normális videon amin röhögni tudok xd hogy lehet ilyen barom? szerintem teljesen normális vagy .Ilen idegzetüek pl.az orvosok.nincs semmi veled
2016. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!