Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jut oda el egy ember,...

Hogy jut oda el egy ember, hogy megerőszakoljon egy nőt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom megbolondul. Mivel nem sok sikere volt a nöknél. Lehet nem is volt neki soha. Vagy csak antiszoc. Alapból veszélyes mindenkire. Mert beteg.
2019. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Úgy jut el oda hogy nem jut szexhez,vagy élvezi hogy másnak fájdalmat okoz(antiszociális személyiségzavar:pszichopata,szociopata). Normális ember nem fog megerőszakolni nőket.
2019. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Beteg a lótuszt beteg! Akármilyen hihetetlen, a férfi arra "teremtetett", hogy meghágja a nőt, akár tetszik a nőnek, akár nem. Más dolog hogy morális keretek közé szorítva ezt normális férfi nem teszi meg, hanem elfojtja az ilyen irányú késztetéseit.
2019. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is valamilyen biológiai dolog lehet. A társadalmi normáknak megfelelő módon szocializált férfiakban ezek a dolgok el vannak fojtva, vagy van az illető annyira kreatív és intelligens, hogy erőszak nélkül is megkapja azt, amire vágyik.


Meg gondolom ez függ az illető hormonszintjétől is, agyi felépítés, ésatöbbi (amihez nem értek).

2019. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hat nem tudom

En is gyakran szoktam, viszont meg nem gondolkoztam rajta miert, talan mert jo erzes.

Szerintem egyszer probald ki te is

2019. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!