Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondolkodok otthon a...

Ti gondolkodok otthon a munkahelyi gondokon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én nem gondolkodtok ilyesmiről

;)

2019. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna igen, sokszor.
2019. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anno igen, még vállalkozás előtt.


Más keze alatt dolgozni, teljesen más mentalitású, rossz indulatú, megkeseredett emberek mellett... Sajnos haza viszi az ember a gondolatait.


Egy ideig agyaltam, majd jobban ráfókuszáltam meló után a vállalkozás beindításànak alapjaira.

Az alatt pedig, ha eszembe is jutott valami melóból, elmosolyogtam s tovább alkottam "többet ér a tisztábban tartott fejem és előre haladásom, mint azok 'szemetei' odabent"


A másik gondolat: "olyan munkát szeretnék, amit szeretek s magam választom meg, ki az akivel tudok együtt alkotni"

2019. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nálam a munka addig tart, amíg a munkaidő. Utána maximum akkor, ha tudom, hogy lesz valami kavarás vagy ilyesmi, valami érdekes dolgot kell megoldani vagy felhúztak aznap és pár percig még az agyamban van a dolog. Aztán ennyi, mire hazaérek, nem nagyon jut eszembe.
2019. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Mondjuk eleve olyan munkaköröm van, hogy a napi 8 órán kívül is előfordul, hogy keresnek, jönnek a levelek stb.
2019. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, amint kilépek a kapun elfelejtek mindent ami ott történik. Most azt tanulom hogy kapun belül is tudjak felejteni. :)
2019. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A munkám a hobbym is egyben.
2019. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!