Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékon gondolkod...

Karácsonyi ajándékon gondolkodok. Ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az anyukámnak és a nagyszüleimnek szeretnék valami ajándékot készíteni. Nincs túl sok alapanyagom. Szóval nem tudok lemenni a boltba, hogy vegyek hozzá ezt-azt.Esetleg a közértbe, de ott sok felhasználható dolog nincs. Alap dolgokból (ami fellelhető a szobámban vagy esetleg a lakásban) készítenék neki valamit. Tudom talán korai, de még egyáltalán nincs ötletem és félek, hogy nem lesz időm rá. 12/L

2013. nov. 3. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok.12/L
2013. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oh. Szóval nem vagyok egyedül. :)

Légyszi írj, ha találtál valamit!

2013. nov. 3. 14:27
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Hátha itt találsz valamit. Én is itt keresek, de elég kevés sikerrel.

2013. nov. 3. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm, mindenképpen írok, ha találtam valamit, most is kutatok!:)
2013. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is 12 éves vagyok, de nekem rengeteg ötletem van!

Ha van régi, kinőtt pólód pl. abból ha tudsz varrni, varrhatsz nekik kis csengettyű alakú dolgot, sajnos ehhez viszont kell vatelin.

Esetleg színes papírod van? Mert abból hajtogathatsz lapos karácsonyfát, szívecskét, angyalkát stb., egy kemény papírból kivágsz koszorú formát, és ráragasztgatod. nagyon aranyos!

ha van otthon tömbszappanotok akkor ahhoz egy recept:


A tömbszappant fogd meg, és reszeld le egy tálba. egy-két mokkáskanálnyi vizet tegyél hozzá, keverd el és tedd be a mikróba. kb 1-1,5 percig melegítsd, majd vedd ki (jó illatos lesz a mikró, ezért egy kicsit majd szellőztesd ki! A lereszelt szappannal kicsit gyurmázz :D, gyúrogasd, hogy összeálljon. szedj elő sütiformákat és nyomkoff teli a szappannal. 1-2 óra múlva megkeményedik, akkor szedd ki. Ha nem színes a szappanod a melegítés előtt tehetsz bele ételfestéket, hogy szép legyen. Ezenkívül legyél ötletes! tehetsz bele szárított rózsaszirmokat ha van, félbetört fahéjrudat, bármit! Ezt ha szépen becsomagolod, mindenki örülni fog!

Csinálhatsz, süthetsz kekszeket is, amik elállnak sokáig, és becsomagolhatod szépen. Szólj, ah még kell ötlet!

2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

szerintem ezek jóajándékötletek :

dísz gyöngyből és drótból : [link]

cukorka tartó : [link]

könyvjelző : [link]

pohárfogó: [link]

remélem találtok közte olyat ami nektek is tetszik :) 15/l

2013. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!