Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogyatékos vagyok mert nem...

Fogyatékos vagyok mert nem tudom megtalálni azt ami jó nekem, amiben jól érzem magam, hogyan kellene tanulnom?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene fejlödnöm, hogy megtaláljam mi a jó nekem?

2019. dec. 3. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ez a jelző merült fel benned a kérdés megfogalmazásakor?
2019. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fogyatékos. Hasonló helyzetben vagyok. Kb. sehol nem találom a helyem. Nem tudom miért. Viszonylag jó munkám van, viszonylag tűrhető fizetéssel. A kollégáim kedvelnek, én is őket. Egészséges vagyok. A családommal jó a kapcsolatom. ( Kivéve a házastársamat, akivel inkább érdekes.)

Tudom, hogy változtatni kellene, de akár honnan közelítem meg a lehetőségeket, valami mindig van, ami nem tetszik.

Valószínűleg a " viszonylagban" és az " érdekesben" van a hiba, de nem tudom mit kellene tennem. ( Annál is inkább, mert már jó erősen középkorú vagyok.)

Azt tudom, hogy nem jó így nekem, az idő meg csak szalad.

2019. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem


fogyatékos (főnév)


Csökkent képességű személy, akit korlátoz a szokásos tevékenységekben egy tartós testi, értelmi vagy érzékszervi hiányosság.


[link]

2019. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mit akarsz akkor csak simán lüke vagy. Próbálj ki új dolgokat aztán majd megtetszik valami.


Gyerekkoromban én fociztam, kosaraztam, gördeszkáztam, bicikliztem. Aztán jött a számítógépes korszak és játszottam, grafikával foglalkoztam, dolgoztam is ezen a területen. Most jelenleg munka mellett edzéssel és lakásfelújítással ütöm el az időm nagy részét.


Keress valamit ami tetszik.

2019. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pályaválasztási tanácsadó segít(het).
2019. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznám, hogy fogyatékos lennék?
2019. dec. 3. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyasvalaki vagy, aki keresi az útját, ennyi az egész.
2019. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is, ha abból indulunk ki, hogy mindenben találsz valamit, ami nem tetszik - a világ így működik, emiatt nem lehet mindent elutasítani. Másodszor, az emberek általában nem a hobbijukban dolgoznak, hanem mert kénytelenek kifizetni valamiből a rezsit, a munka kényszer, csak keveseknek élvezet. Mi az, amit meg TUDSZ tanulni, melyik szakma? Nem azt kérdezem, amit élvezel, mert azt mondtad, olyan nincs, életed végégig meg nem keresgélhetsz.
2020. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a fönti listát olvasd alaposan végig, ne sajnáld rá az időt, amit valahogyan érdekesnek találsz, arra rápöccintve alaposabb infókat kapsz róla.

2020. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!