Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A középkorú hölgyekkel miért...

A középkorú hölgyekkel miért könnyebb általában ismerkedni és a közös hangot megtalálni egy fiatalnak?

Figyelt kérdés
Kiegészítésképpen a korombeli vagy a fiatalabb 20-as korosztályú lányoknak galaktikus igényei és arcuk van. Ha nem ismernek személyesen,akkor még a szemük szarkából sem néznek rám, ellenben a csinos 40 feletti nők (még ha házasságban vannak is) mindig flörtölnek velem és mosolyognak!
2019. okt. 28. 13:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
33%
Mert örülnek, hogy van még valaki, aki rájuk néz.
2019. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert a fiatal azt hiszi, hogy kap olyat amilyet elképzelt. Aztán 30-on túl rájön, hogy nagyon nem így működik a világ.
2019. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értelek 1-es válaszoló,de a legtöbb 40 feletti nő lepipálja szépségben és csinosságban a fiatalokat! Tehát annyira nem elveszett nők.
2019. okt. 28. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert őket már jobban megtörte az élet, nem csak arról szól az életük h kin és min vihogjanak, ítélkezzenek, hanem jobban értékelnek mindent. Tisu. a kiv-nek!
2019. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
* Tisztelet a kivételnek@
2019. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De szerintetek ezek a fiatal "nagyarc" nők a KARMA szerint a későbbiekben megérdemlik az átlagosabb férfit?
2019. okt. 28. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, mit akarnak, nincsenek illuzorikus elképzeléseik, nincsenek elszállva önmaguktól, nagyon nyugodtak, kedvesek. Tizenévesként is rájuk néztem fel és így harmincasként is. :-)
2019. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen.. az az érdekes,hogy azok a 40 feletti nők akik tejben,vajban úszkálnak meg van mindenük,sokkal de sokksl kedvesebbek..nincsenek elszállva maguktól.
2019. okt. 28. 14:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is a huszonéves korosztályhoz tartozok,és szintén ezt tapasztalom.Az idősebb nők sokkal kedvesebbek,nyitottabbak,mint a korombeli lányok,akik sokszor nagyon el vannak szállva maguktól.

Arról nem beszélve,hogy rengeteg olyan csinos negyvenes nő van,akik mellett az átlagos huszonévesek elbújhatnának!

2019. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es!

Na látod.. tökre erről beszélek én is!

De szerintem az is benne van a pakliban,hogy ezek a csinos széparcú 40,45 feletti nőknek már a tőlük fiatalabb férfiak tetszenek.. ami valljuk be jogos és egyértelmű! Nem olyan rég beszéltem egy olyan bombázó 49 éves nővel,aki esküszöm úgy néz ki mint egy 19 éves! Szóval ő azt mondta,hogy ő undorodna egy 60 éves ffitől! Kvázi.. a fiatal férfiaknak van esélye. Nem mondta ki szó szerint..de neki a fiatalos lendület kell még.(Ha értiek mire gondolok)

Én 28 éves voltam voltam amikor összejöttem egy akkor 41 ,éves hölggyel!

És az az érdekes,hogy egyidősnek néztünk ki.. Szuper jó géneket örökölt,és adott magára. Eszméletlen jó volt vele a szex! Nem volt semmi tabu! Sőt.. ő kért bizonyos dolgokat!

2019. okt. 28. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!