Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők bizonyos %-a miért gondolj...

Nők bizonyos %-a miért gondolja azt, hogy csak attól lesznek jó emberek, ha segítőkészek?

Figyelt kérdés
Oké..aláírom! Tegyük fel,hogy tényleg azok a mgánáletben és a munkájukból kifolyólag ezért büszkén megosztják a közösségin is,hogy szeretet így,szeretet úgy..! De a magánéletükre,erkölcsükre meg egyáltalán nem lehetnének büszkék! Ha annyira szentek,akkor a személyes magánéletükben miért nem azok?
2019. dec. 3. 13:25
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

66-os!

Na.. akkor ez a lényeg és örülj neki! Szuper!

De én akkor is azt mondom,hogy a mai világban elzárkóznak a nők a szerelemtől! Inkább társ/szerelem nélkül élnek..Érted?

Én ezt tapasztaltam..és nem biztos,hogy az egyedülállóság helyes dolog mert idővel mindenki vágyik igaz,őszinte kapcsolatra! És lehet,hogy pont azt az illetőt cseszték el annak idején aki tényleg szerelmes volt beléjük.De olyankor már a nőnek ez késő bánat.

2019. dec. 3. 18:01
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vágyik kapcsolatra, ugye tudod.
2019. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.. de az nem egészséges dolog!

Ott mentális,vagy személyiségzavar van.

2019. dec. 3. 19:10
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van olyan ember aki boldogabb úgy, hogy nem kell összekötnie az életét egy emberrel.
2019. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Ettől már csak az a rosszabb,amikor egy nő csalódik valakiben,és egyből beskatulyázza a férfiakat,hogy mind egyforma és azért nem kell neki soha kapcsolat!

Nem,hogy esélyt sem adnak senkinek.. hanem falat építenek maguk köré zárt ajtókkal,és csak akkor nyitják ki valakinek ha hébe hóba dugni akarnak!

És esténként szomorúak,magányosak,meg úgy egyébként is depressziósak..bár ezt tagadják és meg vannak sértődve h

2019. dec. 3. 19:16
 26/57 A kérdező kommentje:

85-es!

Értem!

De ez akkor sem egészséges mentalitás!

De nyílván kellenek a remeték is!

2019. dec. 3. 19:17
 27/57 A kérdező kommentje:
82-es!..(bocsánat,javítva)
2019. dec. 3. 19:25
 28/57 anonim ***** válasza:
Mármint ok de... ezen minek kell kiakadni? Mindig vannak emberek, férfiak vagy nők akik beskatulyáznak másokat és túl büszkék beismerni hogy nincs igazuk. De az ilyenekre fölösleges szót fecsérelni, nem? Amíg ők nem látják be maguknak neked lehet bármilyen szomorú :D
2019. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
69%

"A másik énje meg szerelem,érzelem tagadó csávózó valaki! Még ha egyedülállók is,mert ezzel takarják magukat,hogy számukra a szabadság a fontos,kvézi azt csinálnak amit akarnak... az erkölcstelenség az a jó ember ismérve?"


Vannak dolgok,amiket a nők sosem fognak neked beismerni.Például,hogy azt csinálnak,amit akarnak.Te,mint férfi hidd csak azt,hogy te irányítod.Ha pasizni akar,pasizni fog,akár akkor is,ha van barátja,férje.

A nőket is nagyrészt az ösztönök,és a hormonjaik irányítják,lehet nagy szíven szúrás,de ez van.

A társadalom nem ritkán elítéli őket ezért.És hát sejtheted,alap emberi reakció,hogy ha ítélettel viseltetnek valaki iránt,az illető jó eséllyel tagadni fog,így vagy úgy tompítja,szépíti a dolgot...


Egyébként a #4/22-es választ ajánlom még figyelmedbe.

2019. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Eskü nem vagyok hímsovinizta,mert nem!

De legtöbb nő miért önző?

Én soha nem skatulyáztam be a nőket,ezek után se fogom tenni mert az igazságtalan lenne,de miért van az,hogy mindig..de minig a ffi a hibás,és magukat áldozatként adják elő! Ők soha nem hibásak semmibe,szinte hibátlanok, és ők látják jól a dolgokat! Nem egy nőtől hallottam már ezt! Ha egy férfival is jó viszonyt akarnak azt csak a szex miatt max.

Ilyennek kell lenni?

Hm.. na mindegy. Fura világot élünk!

2019. dec. 3. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!