Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy fiúnak vagy férfinak lennie ahhoz, hogy ne legyen magányos? Hogy ne egyedül, szüzen kelljen megöregednie, úgy hogy meztelen nőt csak újságban meg filmben látott egész életében?

Figyelt kérdés
Nekem sem volt soha senkim.Nővel nem voltam és ha nem változok meg nem is leszek soha.Márpedig megváltozni nem fogok.Meg nem is tudok.Kutyából nem lesz szalonna.
2019. dec. 4. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Dejó, hogy előjött ez a kérdés, pont pár napja találkoztam egy fickóval, az egyik szeme láthatóan lejjebb mint a másik, kapa foga, a bal füle meg volt csavarodva, szabályosan körte feje volt, a testalkata is körte, meg bicegett is... tűzifát árul...

És olyan menyecskeje volt, hogy a 10 ujját megnyalná bármelyik pasi... pedig ennek aztán lenne oka rinyálni, milyen szar az élete...mégsem teszi. Kihozza belőle a maximumot.

2020. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!