Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy "elfojtott...

Létezik olyan, hogy "elfojtott szerelem"?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy az illető maga sem képes beismerni, hogy az, tagadja, minden negatívumot felhoz példának ellene, hogy miért is rossz dolog az és miért nem lehet, pedig teljesen úgy néz ki, mint aki szerelmes, úgy is viselkedik sokszor. Vagy akkor az nem is lehet igazi szerelem? Ha nem az, akkor minek annyira bizonygatni? Tapasztaltatok már ilyet bárkinek? Ha igen, mik a jelei ennek, amik "elárulhatják"?

Képes valaki teljesen bedumálni magának, hogy ő aztán nem az, annyira, hogy el is higyje?


2019. dec. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó karakter aki ezt visszaadja


Hey, Arnold c. Rajzfilmből Helga helga karaktere

2019. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen képes az ember elhitetni magával, hogy nem szerelmes.
2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elfojtásnak ezer formája létezik, tudatosan és nem tudatosan is. Magas fokú önismerettel kiküszöbölhető, de ezt elérni kemény meló és legtöbbeknek eszükbe se jut, hogy szükségük lenne rá, akkor se, amikor a problémáik 90%-át ez okozza.
2019. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok: elengedtem valakit, mert én azt gondoltam, hogy nem is fog tudni engem elfogadni úgy, ahogyan vagyok. Nem engedtem magamhoz közel, pedig totál érződött a kémia. A környezetem is vágtam hogy bejön a nő, a nő is érezte, de nem engedtem magahoz közel...(F)
2019. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es miért engedted el?
2019. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!