Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan hogyan képesek arra...

Sokan hogyan képesek arra hogy megverjék a barátnöjüket vagy feleségüket?

Figyelt kérdés
Eddig nekem nem sok közöm volt még nökhöz. De ha lenne barátnöm, el sem tudnám képzelni hogy verjem. Örülnék inkább ha találnék társat és boldog lehetnék. Akik verik a párjukat vajon miért teszik? Mit tud tenni a nö hogy ezt érdemelje?

2019. dec. 4. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Többen mint gondolnád.
2019. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha a nő idegesítő és se a szép szó, se az üvöltés nem használ, nincs más választás a tudtára adni, hogy fejezze be.
2019. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ó nagyon is jó tudják provokálni.
2019. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy kiprovokalja kedves előzőek? En tudom am hogy egy no tud k..va idegesito lenni es ütnéd legszivesebben, de akkor minek vagy vele? Ha ugy erzed betelt a pohar lehet tovabb allni, minek megverni? Lesz meg olyan szerencsetlen ferfi aki rájuk talal.
2019. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
A saját önutálatukat, szar életüket vetítik ki ezek a férgek. Azt hiszik, a nő miatt olyan szerencsétlen balfszok- merthát könyebb másra fogni, mint elismerni a saját nyomorod.
2019. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Viszik tovább a családi "kultúrát" és problémamegoldási technikákat. Magyarán az agresszió az egyetlen eszközük. Ha valakit nem lehet elviselni, akkor nem ütni kell, hanem elhagyni.
2019. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én az exemet 1x megütöttem, amikor már nagyon nem bírtam tovább! Megcsalt, hazudozott és miután megcsalt én voltam a szemébe a szemét! És amikor elkezdte, hogy mekkora egy szemét vagyok, akkor pattant el valami, mert én mindent megtettem érte! De tényleg! Ezek után még én voltam a szemét! Szóval ki tudják a gerinctelenségükkel csikarni, mert azt hiszik, hogy nem fogunk semmit csinálni, csak mert nők! 22/F
2019. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Több oka is lehet, miért tesznek ilyeneket.

Ezt látták, vagy indulatkezelési problémáik vannak, esetleg megbeszélni nem tudnak valamit, gyakori móddal látták saját családjukban a problémák ezen "elintézési módját". Bizonyos "tréfás" közmondások is vannak nyelvünkben, melyek nőverésre utalnak, elég szomorú. A férfi is lehet idegesítő és nem az a megoldás hogy akkor ilyet tesz bárki.

Utolsónak: általánosítani nem kell (2. szám 3. személybe ment át végén a mondanivaló az általánosítás felé).

Férfiként írom ezeket. Én sem tudom elképzelni, hogy ilyet tegyek.

2019. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Na látod...ha sok közöd lett volna akár egyhez is akkor tudnád :'D. Várom a lepontozásokat :D.
2019. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy valami idegen nyelvű film, szóval érteni nem értettem, de családi konfliktusokról szólt, hogy az elvált férj-apa erőszakoskodik a volt feleség családjával, bezárja őket szobákba. Először nem is üt meg senkit, csak miután őt ütik meg, azután vadul meg.
2019. dec. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!