Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondolnak azok a pasik...

Mit gondolnak azok a pasik magukról akik lazán abortuszra küldenék a feleségüket, barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Ha nem kell nekik baba miért nem védekeznek, vagy beszélik meg közösen a témát a barátnőjükkel, feleségükkel. Szerintem szívtelen dolog egy nőnek az arcába vágni, hogy nem kell a gyerek, vetesd el. Mintha egy ocska holmiról lenne szó, amit kidobunk mert nincs rá szükség. Közben pedig abba bele se gondolnak, hogy az a nő akit állítólag annyira szeretnek min megy keresztül, hiszen ő az aki a gyermeket a szive alatt hordja, akit ha bele megy az abortuszba megfosszák az anyaság örömétől. Neki kell átmennie minden megaláztatáson és minden fizikai de főleg lelki traumán. Amíg a kedves férj barát, megkönnyebbülten veszi tudomásul hogy egy gonddal kevesebb, már nem kell aggódni a gyerek miatt. Szerintem ez így nem helyes, sőt elítélendő. Ha teherbe ejtesz egy nőt még ha nem is veszed el de a gyerekről kötelességed gondoskodni, tetszik vagy sem.
2012. szept. 21. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz, de azért a nő sem ártatlan.

A védekezés rá is vonatkozik, a nő is bele kell gondoljon, mi lenne, ha terhes lenne. És a pasit sem szabad hülyére venni, és felcsináltatni magát.


Persze, szídhatjuk a pasikat, de ez a dolog kettőn áll -> vagy bukik.

Én sosem estem teherbe csak úgy... Csak akkor, amikor a férjemmel eldöntöttük, hogy szeretnénk babát, közös döntés, elhatározás volt. :)


Persze, most nem arról beszélek, amikor TÉNYLEG normálisan védekeznek, és úgy lesz terhes a nő...


De a kérdező sem erről beszél gondolom.


Szóval a nő pont annyira hibás, mint a pasi.

2012. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert mindketten hibásak
2012. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, a nőnek is ugyan úgy dolga a védekezés, de ha mégis bejön a baba akkor se szép dolog így kijelenteni hogy vetesse el mert nem kell. Felcsináltatni magát szándékosan, na az olyan nőkról pont az a véleményem mint a kérdésben leírt férfiakról.
2012. szept. 21. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy ha mégis jön a baba???

Óvszer, gyógyszer, spirál mellett??

Vagy csak úgy, hogy dugtak a világba felelőtlenül?

Azért ritkán jön csak úgy a baba!!!

2012. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, el tudom még képzelni, hogy egy élettársi kapcsolatban, főleg az elején még előfordulhatnak ilyenek, de nem hiszem el, hogy valaki például úgy megy férjhez, hogy nem beszélik át a közös jövőt, akarnak-e gyereket, mikor akarnak, stb. Nem is beszélve, hogy jobb esetben csak kiismeri ennyire az ember a partnerét, és két emberen múlik a védekezés is. Az egész több sebből vérzik, először mérlegelni is kéne, hogy ki mibe megy bele.
2012. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ahogy leírjátok valóban úgy lenne a helyes, de sajnos sokszor nem így van.
2012. szept. 21. 12:45
 7/8 rezedanett válasza:
57%
Igen ez teljesen igaz, hogy két emberen múlik a védekezés, de amikor szeretkezés közben nem tud uralkodni magán az a férfi aki nem vesz fel óvszert, magyarul képtelen megszakítással védekezni, az ellen mit tudsz tenni? Főleg amikor már nem gyerek, és lenne annyi esze. Igazából az a probléma szerintem az hogy gyávák, és túl kényelmesen élnek, mi lenne velük ha abban a korban kellene élni, amikor egy asszony 9 gyereket is szült, és kutya kötelessége volt egyedül eltartani a családot, úgy hogy a feleség nem dolgozott......
2012. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon egyet értek veled kérdező. A "páromnak" fogalma sincs min megyek keresztül,ő is kényszerít az abortuszra. Szüleim,rokonaim nincsenek,egyedül nem tudnék meg kaját se venni a picinek. Neki mindegy,csak egy gondal kevesebb. Én meg rohadjak meg a gyerekkel együtt. Ja,egyébként mi védekeztünk.
2013. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!