Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyam alandoan fingik, vacsora...

Anyam alandoan fingik, vacsora kozben is arra maszkal es allandoan odafingik, es rohog. Mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

Faterom 1* nagyon telitorokbol leorditotta, akkor sirt, de allandoan rohog rajta, es hogy o nem tudja visszatartani ha kell, stb. Nem tud mit csinalni...


De most lesz disznovagas, sok barat ott lesz, olyankor meki egesz nap nem.kell figani... Mit.lejet vele csinalni?


2019. dec. 4. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Komolyan állj ki elé egyszer (ne akkor mikor puzós pillanatai vannak) hogy, " anyu, engem nagyon zavar, ha előttem eregeted a galambokat, szeretnék rád büszke lenni, szeretném hogy egy igazi nőnek láthassam az anyámat, de így nem megy. Tisztelj meg, azzal hogy nem velem osztod meg a bélműködésed, köszi. "
2019. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, tudod, ha fontos, hogy kieressze, azt ugysem azok elott fogja akik elott 'tilos'...
2019. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
De hülye anyád van! Gondolom elég ronda is! Haszna van még valami? Öregekotthonába nem akarjátok adni hamarosan? Vagy sokba kerül? Esetleg külföldre elküldhetnétek szobalànynak vagy állatgondozónak.
2020. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszi! így védi meg magát a rosszkívánságoktól!

Komolyra fordítva a szót, nálam ugyan ez történik, már szégyellem magam azért, hogy ide írtam!

2020. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szagolnám azt a pukit különösen ha jó kis frankfurti leveses szaga van🥰🥰🥰🥰
2020. okt. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!