Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk és férfiak! Ti hogy...

Fiúk és férfiak! Ti hogy szoktatok megvigasztalni egy lányt, ha sír, vagy mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ismerős természetesen, aki el jóbN vagytok. Mennyiben másabb, ha azt vigasztaljátok, akivel kapcsolatban vagytok?
2019. dec. 4. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha ismerős és jóban vagytok nyugodtan szeretgesd meg.


Az érintések és érzések milyensége különbözteti meg ha mondjuk barátilag magadhoz húzod a szerelmes egymáshoz simulástól. Azt érzi mindkét fél hogy baráti a szeretgetés és hogy mindkét félnek oké-e. Pláne hogy a barátkának lehet szüksége lenne rá, hogy megnyugodjon. Neked kell ismerned és tudnod hogy milyen típus.

2019. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja ne hari most látom, hogy fiúknak szól a kérdés. 😃 Elöző voltam.
2019. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavaromban el is írtam és kacagok magamon, ahogy újraolvastam a kérdést. 😃 Javítva: Előző voltam.
2019. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen,amúgy,teljesen korrekt válasz volt :).
2019. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezem mi baja, miért bántja és elmondom neki, hogy ne foglalkozzon vele hiszen még annyi szép dolog van az Életben. Sugározz magadból optimizmust, jókedvet, tereld a figyelmét, a napsütés legyél neki a rossz napokon ne a bánat (ettől még mutass együttérzést).
2019. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!