Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kedves?

Hogyan legyek kedves?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy nagyon furcsa kérdés, de hogy lehetnék kedves? Eddig sajnos nem nagyon voltam, de új suli, új élet, ideje a változásnak, csak azt nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá. Hogyan legyek kedves az emberekhez. Mit kell nekik mondanom? Vagy mit kérdezzek tőlük? Eddig soha nem érdekelt senki, talán még saját magam sem, de nagyon meg szeretnék változni.
2017. aug. 31. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2017. aug. 31. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj meg nyitott lenni mindenre és úgy viselkedj másokkal ahogy azt te is elvárnád, hogy veled tegyék.
2017. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, egyelőre keresd meg önmagad. Ha úgy érzed hogy ki akar csúszni valami nem kedves dolog, akkor tüsszentést színlelj, vagy köhögj, vagy számolj 3-ig. De szerintem az a legkönnyebb, ha kérdezel. Mondjuk valami népszerűt, pl. Milyen filmeket szeretsz? Stb. Aztán mondd hogy jaj, erről eszembe jutott amikor.... Szóval ne legyél szűkszavú, de a másikra fektess nagyobb hangsúlyt és azt értékelni fogja.


13/L (kinőtt a bunkóságából :P)

2017. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem bunkú vagyok/voltam, csak szimplán nem érdekelt senki.

És hogy alakítsak ki mindenkivel jó viszonyt? Szeretnék mind a 25 osztálytársammal jóban lenni.

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

2017. aug. 31. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Képtelenség mindenkivel jóban lenni.
2017. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, tényleg. De akkor csak a felével. Az remélem, hogy lehetséges.
2017. aug. 31. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
nehéz úgy megmondani hogy min változtass anélkül higy kicsit is ismernélek de szerintem add önmagad már csak azért is mert valszeg nem fogod bírni folyamatosan fenntartani azt az álarcot amilyennek az osztály megismert és hidd el nem fognak örülni ha év közepén kiderül hogy a megsjátszott személysége szöge ellentéte vagy és ezzel kis is zárod azt hogy ha valakinek teszik az eredeti személységed csak ugye nem biztos bene pl hogy ez -e tényleg az eredeti remélem segítettem :D
2017. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszi. :)
2017. szept. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!