Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki begyújtani?

Szerintetek ciki begyújtani?

Figyelt kérdés

Suliban mindenki csak annyit mond, hogy megy náluk a fűtés stb, nálunk pedig csak akkor van meleg, ha be van gyújtva szénnel, fával...és ez valamikor csak este 6-7 fele van, amikor a szüleim hazaérnek és én addig suli után sajnos nagyon hidegben vagyok (téli mínuszokban 13 fok körül van a szobámban) Mostani időben 18 ...


Ciki ez a begyújtós dolog már, így hogy mindenkinek csak "fel kell tekerni a hőfokot?"


2019. dec. 5. 12:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki. Nálunk van gáz is, de csak fával fűtünk.
2019. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanitsanak meg jól befűteni mert ez csak hidegebb lesz februárig ....
2019. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nem tudsz begyújtani? Vagy mi tart vissza attól, hogy elindítsd a fűtést amikor hazaérsz? Igazán nem egy nagy fáradtság begyújtani a kazánban, általános iskolás koromban is megcsináltam már.

Cikinek meg egyáltalán nem ciki, az viszont az, hogy inkább ülsz a hideg szobában és a telefont nyomogatod ahelyett, hogy bepiszokolnád a kezecskédet a hamuzással, tűzrakással.

2019. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Nekünk is csak kandalló van. Nincs pénz radiátorokra meg gázfűtésre. Meg kell tanulnod begyújtani. Hazamész begyújtasz, aztán két óránként elég megrakni a tüzet. Mondjad apádnak hogy tanítson meg, mert ebből így csak probléma lesz.
2019. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan fűtenek fával,nem ciki. Fűts be hamarabb, ha beteg leszel a gyógyszer drágább.
2019. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a ciki, hogy nem tudsz begyújtani, ha már egyszer ilyen fűtés van nálatok.

Vagy most az a ciki, hogy neked fával kell fűteni, és nem akarod elmondani suliban? Kötelező erről beszámolni? Amúgy nem ciki, meg lehet úgyis fogalmazni, hogy befűtüttem

2019. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább az a ciki, hogy fagyoskodsz és megvárod a szüleidet, mintsem megtanuld, hogy kell. Nem egy nagy kunszt. Ez kb. olyan, mintha "feltekerős" fűtésetek lenne, és inkább megvárnád, míg hazaérnek, és megcsinálja más.


Gondolom a szüleidnek se jó érzés este a hidegbe hazaérni, ha lenne otthon valaki, aki begyújtana.

2019. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a ciki ebben? Mikor otthon éltem és nem kapcsoltuk be a gázt, akkor fával tüzeltünk, sokszor én mentem le hajnalban, sőt, éjfélkor is begyújtani, vagy tenni rá.

Apukámnak cserépkályhája van, azzal fűt, ha nincsen semmi baja. És vállalkozó, nem szégyelli, szereti csinálni, pedig simán ki tudná fizetni a gázszámlát.

De te, üldögélj a hidegben ha ennyire gáznak tartod.

2019. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!