Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám furán mert...

Miért néznek rám furán mert csúszkálok a jégen?

Figyelt kérdés

Mindenki úgy lépked mintha tojásokon járna én meg végig csúszok ahol csak lehet. Mókásabb és nem is félek közben annyira hogy elesek. Úgy tudnak emiatt rámnézni hogy csak na :D

Mièrt kell felnőttként mindent olyan komoran csinálni? Miért baj ha valaki jól érzi magát egy kicsit? :D


Amúgy 25n


2019. dec. 6. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért megyek úgy, mint aki épp besz@@rt, mert nem akarok elnyalni. Az nagyon kínos lenne és természetesen ki is röhögnének. Másrészt elég nagy probléma az, hogy tiszta jégborda a járda, meg minden. Képtelenség normális tempóban közlekedni.
2019. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert más vagy, én szöges cuccot használok ilyenkor isten vagyok a sok tojásokon lépkedő között https://www.youtube.com/watch?v=ft7oRnqfm3k
2019. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért csinálom olyan "komoran" mert akkor vagyok kinn a járdán, ha valahová megyek. Sem a munkahelyemre sem a boltba sem sehová nem szeretnék sárosan vagy épp sebesen megérkezni, mert eltaknyoltam odakinn. A tojásokon lépkedés ezt segít megelőzni. Nekem ez a biztonságosabb pláne ha más is van a közelemben.


Azért néznek furán rád, mert a legtöbb ember szintén így gondolkodik és nem értik te miért a veszélyesebb módot választod pláne felnőtt létedre. Egyébként pedig nincs azzal sem semmi baj, ha mást nem veszélyeztetsz. :) Egyszerűen csak mi ezt nem viccesnek látjuk hanem kockázatosnak. :)

2019. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megnézném mit csinálnál, ha szép vígan becsúsznál egy gyalogátkelőbe, ahol épp piros neked a lámpa, de nem tudsz megállni, majd akkor gondold ezt át.
2019. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# de miért gondolod egyből hogy ott csúszkálok ahol veszélyes?
2019. dec. 6. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam , ne aggódj :) 24/F
2019. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csúszkálva megyek. Kit érdekelnek mások ha én szórakozni akarok akkor szórakozni fogok sétálás közben. 21/F xD
2019. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad van , jól teszed ezt. Kell a felnőtt gyermekek is a világnak.
2019. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is igazad van. Miért is kellene merevül élni a felnőttkort?
2019. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!