Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeretlenül is csúnyán...

Ismeretlenül is csúnyán néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés

Gyakran kerülök ilyen helyzetbe. Ülök az autómban, jön el mellettem valaki és nagyon csúnyán néz, mintha csináltam volna valamit. Vagy ma segítettem egy nőnek megfogni az ajtót mert tele volt a keze de nagyon rondán nézett rám! Nem képzelem, mert a barátnőm is mondja mindig, meg a haverok is.

Mi lehet az oka ennek? Én mindenkire rendesen, jókedvűen nézek.

Én két dologra gondolok:

1. Apám kolumbiai, Anyám magyar és nem hófehér a bőröm, így a migránsozás miatt az agyhalottak azt hihetik most szöktem át a kerítésen :D

2. Jól keresek (2 diplomám is van, nem helyezkedéssel értem el), 160 cm vagyok és vagy azt hiszik hogy Anyuci-Apuci kocsijában ül az egyetemista fiú (30 felett vagyok) vagy csak alapból bántja az embereket ha valakinek jól megy.


Szerintetek?


2019. dec. 4. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Paranoiás vagy.
2019. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Te képzeled be magadnak...
2019. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak képzeled? Amúgy sok a frusztrált ember a magyar társadalomban, de ezt a történelmünk és jelenlegi politikai helyzetünk eredményezi.
2019. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sok lehet a hirtelen ítélkező, lelkileg frusztrált ember. Összefuthatsz olyanokkal is, akik nem ilyenek, nem tudom egy adott közeg mennyire determinálja ezt, ha ilyenekkel futsz össze rendszeresen.
2019. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bőrszíned miatt lehet. Sokan alapból utálják azokat, akik különbözőek.
2019. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne vedd fel magadra szerintem. :) Bár jah, semmit nem tettél azért hogy ilyen reakciót kapj az emberektől.

Pár nappal ez elött helyet foglaltam egy buszon, majd egy 60 körüli hölgy megkérdezte hogy foglalom-e a helyet. Egy nemleges válasz után leült a hölgy, és megkérdeztem tőle: - Maga meddig utazik? Elmondta hová tart, én pedig javasoltam neki: "Szerintem célszerű lenne ha helyet cserélnénk, mivel én előbb szállok le."-"Szerintem meg majd kiengedlek." Kaptam a lekezelő hangnemű választ. Mire arra került a sor, hogy leszálljak, még ennyival hozzátoldotta hangosan: "Na, ugye hogy kiengedtelek?" Mondta gúnyosan... De nem reagáltam le.


Nem is kell... az emberek nem veszik észre magukat néha. Bár elég kiábrándító tud lenni jah :/

2019. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Bőrszíned miatt. Én is félvér vagyok (ázsiai, nem roma) és csak éppenhogy másabb a színem meg az arcberendezésem és máris azt gondolják, hogy most fúrtam a lyukat a határkerítés alatt. Mondjuk annyival előnyösebb a helyzetem, hogy nő vagyok, de azért így is kapok érdekes pillantásokat. (Főleg nőktől kapom a “ronda” tekinteteket”.) Én ilyenkor direkt visszabámulok, nem gorombán, csak olyan “valami baj van?” fejjel. Néha észreveszik magukat, néha nem, de szerintem ne is foglalkozz ezzel, sokan alapból idegesek mindenkire.
2019. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez van. Meg egyébként olyan vagyok mint te, csak fehér penészvirág, magas és lány. Szintén két diplomám van, szerintem normális, kultúrált a megejelenésem.

Szájról már jól olvasok a kocsimból, amikor anyáznak, pedig megadom az elsőbbséget.

Valakinek átadtam pl a még érvényes bkk napijegyem, mert nekem már nem kellett, olyan gyanakvással fogadták, mintha tele lenne fecskendőzve a papirfecni AIDS-sel vagy mittomén.

Szerintem ez korkép kótkép. Egyre bizalmatlanabbak és előitéletesebbek az emberek.

2019. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehetsz ilyen buta, vagy hangulatkeltő kérdés a CEU-ról.


Nyilvánvaló, hogy kilógsz a környezetből. Kolumbiában nem lógnál ki, oda illenél, nem nézne meg a kutya se.

Ugyanaz vonatkozik a félkínai válaszolóra is. Kínába ő is beillene probléma nélkül.


Csak azt nem értem, hogy a félvérek miért oda erőszakolják magukat, ahonnan kilógnak, és elvárják, hogy az ő választásuk -és a szüleik helytelen döntése- miatt a teljes környezetük az ő kényelmüket szolgálja?


Vannak más helyek, eleve keverékországok, ahol méltatlankodás nélkül élhetnének. Miért nem élnek ott, de komolyan?


"agyhalottak"? Nem szégyelled magad? 2 diplomás zseni, ki fizette a diplomáidat? Tudom, névtelen oldalon saját magad.

2019. dec. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!