Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok semmiféle közösséget...

Nem tudok semmiféle közösséget érezni olyan emberekkel, akik minden trendi szart követnek, megvesznek, IKEÁSAN rendezik be a lakásukat, tv-t néznek, stb?

Figyelt kérdés
És az agyamra is mennek. Pl tök alapnvetőnek veszik, hogy ha femerül valami téma, én arról rögtön, azonnal fotót, sőt mi több VIDEOFELVÉTELT készítek, és ezt mutogatom nekik, meg hasonlók. A mobilom csak azért van nálam, hogy tudjam hívni a mentőt, vagy ha melóban kell valamit megörökíteni, akkor kéznél legyen, de alapvetően akkor is fáraszt a használata, utálom is, mint a szart. Mikor mondom, hogy nincs fénykép, feletjsen el, akkor megsértődik :D vagy értetlenkedik. De ez csak egy példa. Egy ismerősöm nemrég megkérdezte, hova megyek nyaralni. Mondtam hogy sehova. Erre lesajnált, hogy jaj, nincs pénzed? Hiszen csak és kizárólag ez lehet az oka annak, hogy nem járok nyaralni :D Fel sem merült benne, hogy azért nem járok nyaralni, mert pl féraszt az utazás, és untat a hülye épületek bámulása egy idegen városban, a hotelektől meg idegrángásokat kapok. Dehát nyaralni mindenki jár, nemde? Hiszen azt KELL. Mert mások is csinálják. Hogyhogy valaki nem leli ilyesmikben az örömét? Nem elképesztő ez? Vagy csak nekem? Rohadtul sivárnak és unalmasnak találom azokat a dolgokat, amiket a legtöbb ember érdekesnek.
2019. szept. 26. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A TV nézéssel mi a baj? Van egy halom érdekes műsor.

Az mit jelent nálad, hogy IKEÁSan rendezi be a lakást?

2019. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A TV-t rühellem a reklámok miatt, 2 percnél tovább nem bírtam sosem, 2003ban volt utoljára készülék a lakásomban. Ikeás lakás: onnan vesz mindent, minden edénye, berendezése onnan van vagy hasonló stílusú, vagyis semmilyen stílusú, hófehér vagy minimális árnyalatnyi különbséggel rendelkező sivár környezet.
2019. szept. 26. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Sok mindennel nincs baj, amit írsz az elején, nem vagyunk egyformák szerencsére, én pl utálom a paradicsomot, amit rengeteg ember nem ért, mégsem szólom le azokat, akik szeretik. A nyaralás részhez viszont hozzászólnék: rettentően frusztrált begörvsölt embernek tűnsza leírásod alapján. A nyaralás nem feltétlenül város nézés..stb, van akinek az is nyaralás, ha egy hétig csak sportol vagy iszik vagy ki tudja.. Nem azért kérdezik az embertől, hogy volt e nyaralni, mert kell vagy mert fura ha nem, hanem azért mert a "nyaralás" a legtöbb embernél kikapcsolódást jelent és eszükbe sem jut, hogy téged esetleg kiborít hogy egy olyan általános dologról kérdeznek jó indulattal, amire a legtöbb ember örömmel válaszol. Miért keresed ebben a bántást? Miért nem engeded el a témákat, amik idegesítenek. Nem kötelez senki, hogy nyaralj, tvt nézz vagy mobilozz. Egyszerűen ne foglalkozz akkor az ilyen emberekkel ha nem tudsz mellettük élni.


Mivel konkrét kérdést nem tettél fel, csak ideömlesztetted ezt az utálkozó posztot, remélem sikerült vele kiadnod a feszkót. Szép napot.


Ui: hogy-hogy az internetet használod?

2019. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azon akadok ki, hogy megkérdezi, hanem ha meghallja, hogy nem mentem, akkor elképed, csodálkozik, magában feltétetelez, gyanusítgat, degradál. na EZ!!! Erre egyszerűen természetes reakció a gyűlöletömleny, főleg, ha minden irányból ez jön, mint a talajvíz, egy ártatlan válaszra, ugye. Az internet a világ legnagyobb találmánya, de eleinte ugye nem mobilról terjedt.Gőzöm sincs, miből gondoltad, hogy azzal van a gondom. ja persze, megindult a feltételezgetés :D mint annál a gyökérnél, aki azt hitte, azért nem voltam a nyáron nyaralni, mert nem futja rá :D aztarohadt de tényleg :D elviselhetetlen ez.
2019. szept. 26. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted kérdező.
2019. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom, Kérdező, magával a kérdés részével nem értek egyet, viszont a leírással igen.



Fotózás.

Van ilyen ismerősöm.

Ha elmesélem, hogy fodrásznál voltam a szokásos hajfestésen, akkor fotót kér. De miről? Ugyanaz a szín és fotón nem is látszik jól.


Voltunk páran falat mászni (boulder). Telefont a szekrénybe zártuk és csak vizet vittünk ki. Ez a lány mit kérdez, amikor mesélek? Fotó? Ja, hogy nincs? Kár?

Persze, majd kivisszük a telefont, ami sehol nincs biztonságban és a mászás 1 része helyett fotózkodunk.


A nyaralás.

Én pont, hogy otthon tudom a legjobban kipihenni magam. Máshova menni mindig fárasztó.

Pont az hiányzik a mindennapokból, hogy a saját ágyamban eleget aludjak, a saját lakásomban vagy városomban eleget hobbizzak, sportoljak. A szabadság alatt jól esik ezeket pótolni.

Bennem is frusztrációt, kellemetlen érzést okoz, hogy kvázi társadalmi elvárás, hogy az 1 hetes szabadságod elejétől-végéig legyél vadidegen helyen, ha nem ilyen vagy, nincs erre pénzed, időd, lehetőséged, úgy néznek rád, mint a véres rongyra.


Ha lenne pénzem és párom, akkor is azt tudnám elképzelni, hogy pl 1 hét szabi, abból 4 nap utazás, többi otthon pihi, sport, hobbik.

2019. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!