Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a munka amit szerintetek...

Mi az a munka amit szerintetek nem jó csinálni? Miket tapasztaltatok meg benne?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 20:34
 1/10 anonim válasza:
76%
Gyári szalagmunka 8, 12 órában....monoton szar
2019. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem minden gyári munka monoton és szalag sincs mindenhol (:D )

Az a munka a legrosszabb, amit nem szeret az ember, de komolyan :) Én például szerettem a gyári munkát magát, a Joysonban dolgoztam. Én szerettem :)

Valaki az irodai munkát utálja, valaki azt szereti.

De a fixen legrosszabb munka az, amit nem szeret az ember és nagyon nyögve-nyelősen csinál.

Én például trágya feldolgozóban nem dolgoznék, de van aki szereti :D

Halakat se boncolnék, meg hasonlók, de van aki él-hal (:D) érte :)

2019. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Szalagmunka. De nem azert mert 12 ora es monoton szar. Hanem mert pl en olyan helyen dolgoztam ahol szinte minden egyes nap mas gephez raktak be. Sokszor papír sem volt kitéve, hogy mit hogy kell csinálni, a meo-s vagy a muszakvezeto meg mindig műszakváltás utan jott oda egy órával hogy na tudod mit kell csinálni? Es ha elba..tad, kibontatnak veled mindent es ujra az egeszet. A legstrapasabb benne az, hogy 1 perc szunet nincs. Konkretan van egy egy órás szunet, azon kivul pisilni sem lephetsz le engedely nelkul. Anyam gyarban dolgozik, de van ideje megcsinalni a kis munkajat, egy nap 12 xyz összeszerelése. Mindig ugyanaz. Nalunk mindig mas volt, es a gép 0-24-ben ment megállás nélkül. Csak dobta ki magabol megallas nélkül a forro frissen préselt muanyagot. Ha picit is lemaradtal jöttek bas..tatni. Segiteni senki sem jott, akkor sem ha már a labadnal folyt ki a rengeteg termék. 1 hét alatt a kezeim teljesen tönkrementek.

Ennel rosszabbat igazabol nem tudok elképzelni. 😀

2019. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szociális terület. Ennyit tudsz adni, de annyi kellene.
2019. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha introvertalt vagy, akkor a vendeglatas, vagy barmi emberekkel. Kicsinal lelkileg.

De a gyari munka is ott van, 1 hetig birtam.

Ott volt a nagy fali ora, hogy mindenki lassa. Felneztem, 9:30, osszeszereltem kb 30 panelt, felneztem megint es 9:35 volt. HIHETETLENUL lelekolo.


Ahol laktam, volt egy elelmiszer uzem. Jelentkeztem, mert csak 10 perc setara volt. Beraktak belet mosni(kolbaszhoz). Szarszag, a kezem szarszagu, iszonyatosan gusztustalan 2 ora mulva odahanytam, pedig nem vagyok egy erzekeny gyomru ember. Utana el is jottem, de kb 20-szor kellett megmosnom a kezem otthon, hogy eltunjon a szag. De meg utana is ereztem magamon.

2019. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szellemi robotmunka, bármilyen fizikai munka, ügyelet, 12 órázás, sok utazással járó munka (legyen az ingázás vagy üzleti út)


Sok dolgot csináltam diákként, pontosan tudom, hogy mit nem akarok soha többé :D

2019. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

McDonald'sban forgalmas helyen, ahol majdnem egész nap ömlenek a vendégek, ajtóig áll a sor, egyedül vinni a bop oldalt. Ha szólsz, hogy elúsztál, segítség kell, akkor oldd meg egyedül, mert nem tudnak segíteni, másik oldalra is kell az ember, különben is, dolgozz meg a fizetésedért. Egész nap futkározz, mint a mérgezett egér, napi 20 perc szünettel, amit le kell dolgozni, ezen felül, ha jó kedve van a műszakvezetőnek, akkor kimehetsz fél percre inni, amúgy nem, mert csak a 20 perc szünet kötelező, a többi csak adható.

A krumplizás se semmi. Süsd a krumplit, adagold ki, közben töltsd a fagyasztót is, ami kb 20 percenként kifogy.

Az A oldalon az a rossz, hogy órákon keresztül termeled a sajtburgert, fel se tudsz nézni, mert arra sincs időd, de folyamatosan üres a csúszda, mintha egy feneketlen lyukba dobálnád.

2019. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Kedves 7es valaszolo en vagyok az 1es. Igen nagyon jol leirtad a mekis munkamoralt. Sajtburger sajtburger sajtburger es kell sosem fogynak el az emberek. Illetve a futkosas mint a mergezett eger engem is leszivott. A masik jelmondat a muszakvezetonel gyorsabban gyorsabban lassu vagy.....
2019. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a legrosszabb meló a leltározás volt egy bevásárolóközpontban. Rohadt monoton volt kicsomagolni, megszámolni az árukat és visszacsomagolni.
2019. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
43%

Az, ahol másnak termeled a pénzt és nem magadnak..

Az első esetében kő keményen kizsákmányolnak.

2019. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!