Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, amikor a cégvezető nézte a fb aktiviásotokat akkor is, mikor nem dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Fb aktivitás: like-olások, megosztások, chat-en mikor vagytok online, milyen csoportokban vagytok, stb és ennek megfelelően ítélt meg? Szerintem ennek semmi köze a munkateljesítményhez, de már a munkakezdés elején ismerősnek szeretne jelölni

2018. okt. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Onnan tudtam hogy folyamatosan olyan témákat hozott fel amiket előzőleg posztoltam

Mivel nem volt ismerős, igy csak spontán letiltottam, nem lát semmit.

De érdekes, másnaptol balhézott velem a munkahelyen.


De ő amugy is mindig túllőtt a célon és személyeskedett alapbol ahelyett hogy hagyott volna békében dolgozni. Egyszerűen zavart az is hogy a nem munkárol is elvárja a beszélgetést

2018. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nézi, mert minden létező online felületen követ.

Régebben volt egy pár kolléga, akik rakták fel a munkákról a képeket, ami miatt elég nagy hiszti volt a vezetőség részéről.

Gondolom azért lesi, hogy ki mit rak fel, hogy céges dolgokat ne posztoljanak a dolgozók.

Témának még soha nem hozott fel semmit ezzel kapcsolatban.

2018. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen személy a környezetemben, akiről ez elhíresült. Durva ez a fajta hozzáállás az tuti. Szerintem egy szinte a magánélet megsértése ez.
2018. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: Főnököt vissza nem jelölök. Akkor se, ha kirúgással fenyeget.
2018. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Nem, az én főnökömnek nincs is fészbúkja :D a kollégákkal ismerősök vagyunk de a munkahelyen nem szoktunk a másik fészbúk posztjairól beszélgetni.
2018. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a rendszegazda a főnök utasítására letiltotta a céges gépeken a közösségi oldalakat így nincs ilyen probléma. Nem dőlt össze a világ.
2018. okt. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, figyelek a biztonsági beállításaimra. Mondjuk nagyon ritka, hogy visszajelölnék kollégát, főnököt pláne nem szoktam, vagy pedig ha igen, akkor azonnal hozzáadom a korlátozást, hogy csak a publikus megosztásaimat lássa (ami kb. egyedül a borítóképem).
2018. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!