Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelőként dolgozok. Valamely...

Szerelőként dolgozok. Valamelyik nap egy rossz hírű nőnél jártam de meglepődtem mert szent és spirituális képek voltak a szobákban. Kettős élet?

Figyelt kérdés

Vagy csak pletyka az egész a nőről. Mondjuk én sose láttam senkivel. Egy elvált nő aki 2 felnőtt fiával él és dolgozik.

Lézezik ilyen,hogy egy vallásos nő erkölcstelen egyben?


2019. dec. 9. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan is, de valószínűleg a rosszindulatú pletyka az egész.
2019. dec. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölök mindenféle pketykát, általában szemenszedett hazugságok amit valaki kitalál aztán önálló életre kél. A képek egyébként lehettek a fiaié is.
2019. dec. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nőként 2 évig dolgoztam régen olyat" amit most nem szeretnék kimondani. De nem voltak szüleim és segítségem és csak benne ragattam". Már van családom még fiatal vagyok nem hibáztatom magam,de szoktam istenhez szólni bocsánatot kérni ezekért vagy hálálkodni valamiért,de nem vagyok hívő . Azt hittem csak én vagyok fura :)
2019. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Olyan is van, hogy papok gyerekeket molesztálnak. Az, hogy valaki hívő, nem jelenti azt, hogy jó ember is.
2019. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim: faluban élek, 17 éves voltam, volt barátom, vesemedence gyulladással, 40 fokos lázzal kerültem kórházba, a falu pletykásaitól azt hallottam vissza, hogy abortuszom volt. Van aki tudja, hogy nem az volt, de biztosra veszem, hogy sokan vannak akik elhitték.

Vagy rá egy évre szakítottam ezzel a fiúval, én terveztem volna vele, de kiderült sok olyan tulajdonsága ami az én életembe nem fér bele. Először zsarolt, fenyegetett aztán ő is pletykált rólam. Az ő családja, ismerősei úgy tudják csaltam fűvel fával, és ugye ő a szent.

A pletykákat irigyek vagy megbántottak, vagy egyszerűen rossz indulatú emberek terjesztik. Ne légy buta, nem kell mindent elhinni amit hallasz.

2019. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele,az ő képei és egy értrlmes nő!

Sok minden érdekességet írtatok..igen,nyílván a pletykát a rosszindulatúak indítják el.

De az is érdekes,hogy a papok se szentek.

2019. dec. 9. 09:57
 7/12 A kérdező kommentje:

De az egyedülálló nő is hús vér ember nem?

Attól mert nem kell neki senki,szexuális igényei lehetnek nem? És akkor csak lehet benne valami..

2019. dec. 9. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Én is így vagyok, rólam is elhireszteltek, hogy a webcamozok. Azért mert szinte megállás nélkül néztem a Lost őt.

Egy pár napig csak az ment.


De kihallatszot az utcára, hogy bekapcsolom a laptopot ,és ennyi elég is volt.


Ne adj senki véleményére sem .


Ismerd meg, és az alapján dönts.


Lehet hogy tele van a hocipoje, a pletykákkal, és azért sem ismerkedik.

2019. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. Faluhelyen ha egy ffi és egy nő beszélget párszor a közértben vagy az utcán,akkor már az gyanús!
2019. dec. 9. 11:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg akarsz vele ismerkedni?
2019. dec. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!