Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki helyzet volt. Én...

Nagyon ciki helyzet volt. Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Egyik este rendkívüli okokból benn kellett maradnunk a közvetlen főnöknőmmel az irodában, plusz pár kolléga. Voltunk vagy hatan. Papírmunkát pótoltunk, én már túl voltam rajta, mikor a főnökasszony átnyújtott egy ezrest és udvariasan megkért, hogy menjek már ki a pizzájáért, amit rendelt, mert ő nem tud elszabadulni (nem evett egész nap, és ilyen egyszemlyes kis pizzát rendelt magának). Hozzátette, hogy a pizza 970 ft, tehát egy ezres elég lesz.

Kimentem a kapuhoz, átadtam az ezrest a futárnak, átadta a pizzát, elköszöntünk, bementem.

Átadom a pizzát a nőnek, mire ő: visszajáró?!

Ugyebár 30 Ft lett volna a visszajáró, nem is gondoltam rá, hogy azt én visszakérjem... mondom, borravalónak hagytam...


A nő elkezdett hisztizni, csapkodni, hogy ő nem így adta ide, meg hogy a pizzások beleszámolják az árba a benzinpénzüket, nem kell velük így jótékonykodni. Eszméletlen ciki szitu volt, nagyon égett a pofám, a kollégák mind elhallgattak, jeges csönd volt az irodában, úgy éreztem, hogy elsüllyedek.


Nekem viszont az az érzésem, hogy még kevés borravaló is volt, személy szerint én még adtam volna.

Nagyon leégettem magam? Most akkor hogy kell csinálni futárokkal?


Később bementem a nő irodájába és otthagytam neki a 30 forintot. Ha számolt vele, akkor számolt vele... nálam ne akadjon el senki pénze.



2019. dec. 9. 06:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben a kollègák előtt mondtam volna neki hogy bocsánat majd megadom azt a 30 forintot. Így csak magát égeti le,nem téged néznek le. Kérdezd meg hogy a jövőben is ha kérni fog tőled szivessèget,konfliktus és veszekedés lesz? Mert te nem szeretnéd ezt. (Ha normális ezután elnézést kérne)
2019. dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyaltalan nem voltal bunko. “Filler##szok orszaga vagyunk.” Nagyon durva :) Es fonoki pozicioban... ahh kiegtem igy koran reggel :D Pedig tudom hogy ez... altalanos... a magyar homo idoiticus allatfaj egy kedves peldanya a fonokod. Rendes volt toled hogy bevitted!
2019. dec. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hisztizett a 30 forinton, te nem szóltál semmit, majd később bevitted az irodába,és letetted az asztalra.


Tökéletesen megoldottad a helyzetet, most jól beégette magát a fönőköd.


Egyébként biztos ehes,és fáradt volt, azért csinálta ezt.


Nehogy magadra vedd, ez neki volt égő nem neked.

2019. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos köpni-nyelni nem tudtam, így nem szóltam neki semmit, de ott várja az asztalán a 30 forintja. Szerintem a futároknak nincs benne a benzinpénz a pizza árában (vagy mi), de ezt nem is akarom vele megvitatni. Állítólag rendszeresen innen rendel pizzát, hát nem tudom, az számít-e.
2019. dec. 9. 06:49
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő égett ebben a szituban, nem Te! És még fog is, ha meglátja a 30 forintját. Jól csináltad. 👍
2019. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, ha futár van a sztoriba akkor borravaló hiszti van.


Jól tetted.


Én egyszer dpd-s futárt vártam 4980 forint volt a csomag, átadok egy 5 ezrest és akkor lefagytam és úgy nézett ki, hogy kérem azt a 20 forinot, szégyen volt mert 5220-at akartam volna adni, és pont a dpd aki itt a legtöbb rohangálást végzni, reggel másik megyébe kezd, hiába helyi aztán rohan vissza leadni a 80+ csomagot 17 óráig. Ég a pofám azóta is.


Dokinak nem adok hálapénzt , de futároknak borravalót igen, 1 napot voltam csomagfutár mellett, amit művelnek az elismerés.

2019. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonymousreview60 ***** válasza:
#3: +1
2019. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó késdobálóban se kérek vissza 30 Ft-ot, pedig nem vagyok lóvés. A helyedban 50-et hagytam volna az asztalán.
2019. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna még jobb, ha a 30 forintot a többiek szeme láttára, füle hallatára fizetted volna ki a pénzedből. Teljes lett volna a morális megsemmisülése, ha már eddig nem lett volna meg.
2019. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
kúl sztori bró
2019. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!