Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki ez a helyzet?

Nagyon ciki ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Új osztályba vagyok,első éves a gimiben. Már év eleje óta egy olyan székem van amin van valami halvány piros festék/lakk. Nem jött le semmiképp. Ma pár nagyobb gyerek jött az osztályunkba (mig én kint voltam) és elkezdtek röhögni,hogy jaj az tuti a menstruációm,és,hogy milyen gáz,át ütöttem. (Pedig szerintem a nadrágom elárulja azt hogy nem). Aztán jöttek másik szüneten is és mondták egymás között,hogy "a mensis" és röhögtek,mintha én nem tudok az egészről. Ez nagyon ciki? Nekem egy kicsit rosszul esett. Nem is tudom...akkor is ha tényleg átütöttem volna,nem egy normális dolog lett volna? Megesik. És nem gondoltak arra,hogy azért épp olyan hülye nem vagyok és letöröltem volna a foltot ha le tudtam volna. A székem nem tudom kicserélni,mert az összes foglalt és hiszitznek ha elveszem a másét...Amúgy se kitudja mi
2018. okt. 4. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi az h atutod? Ugy beleversz a szekbe hogy atszakad vagy mi?
2018. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, idétlenek, éretlenek. Miért nem válaszoltál nekik, hogy majd ha felnőnek, akkor meg tudják különböztetni a menzeszt a festéktől.
2018. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem holnap reggel cseréld el az egyik fiú székével és röhögj rajta te is, hogy megjött neki.
2018. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dedósak...
2018. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez csak rájuk nézve ciki, hogy ilyen kis gyerekes barmok.
2018. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 October15 ***** válasza:
100%
Miért lenne az?
2018. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsengettek, várj, míg elmennek a többiek, menj át egy másik osztályba, és cseréld ki ott egy másikra. Ott úgysem tudják, hogy a tied volt az a szék, neked pedig lesz egy tiszta széked. :)
2018. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Minden osztály bezárja az osztályát miután elmennek. + a mellett lévő osztályokba más székek vannak. Az emeletre meg csak nem megyek székestől,az nagyon feltűnő lenne.
2018. okt. 4. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Na jo vki nem mondja el akkor hogy erti a kerdezo azt h atuti a szeket? Mostmar kivancsiva tettetek
2018. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Átütött a vérzés a nadrágom. Nem tudom,lehet ott Magyarországon nem szokás ilyen kifejezéseket használni
2018. okt. 4. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!