Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok irigy...

Miért van ilyen sok irigy férfi felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Nézegetem a tik tokot és van, amikor egy fiatal tizen éves srác, amúgy tök normális, nem páváskodik nem vág fel

, normálisan viselkedik semmivel és még úgy is leoltják, hogy bûzi, kis csicska meg hasonlók, még, ha nem is adott rá okot. Nem a nők szokása leoltani a fiatalabbakat?

És azt vettem észre, hogy ez kb mindegyik ilyen videónál jelen van. Valamiért szúrja a szemüket az fiatalabb generáció.Felnőtt emberek tényleg így viselkednek?

Tisztelet a kivételnek!



2019. dec. 9. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a mai fiatalság nagyon elszállt. De erről a szülők is tehetnek, szóval a hiba magukban is keresendő.
2019. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Na, kaptál egy választ egy irigy "férfitól".
2019. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem irigység, hanem tapasztalat.
2019. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Vannak ilyenek, nem tudom mennyi, nekem volt egy pasim, az szabályszerűen gyűlölte a Z generációt, vörös posztó volt a szemében.

Akkor volt 31 éves, a fiam meg 14 és egy idő után észrevettem, hogy konkrétan egy kanál vízben meg tudná fojtani őt, de a többi hozzá hasonló fiatal fiút is. Pedig annyi volt a bűne, hogy divatosra volt levágatva a haja, szerette a szűk nadrágot és játszott x-boxon.

Utóbb kiderült, hogy neki nagyon rossz gyerekkora volt, már ahogy tudott, dolgozni a kellett a családi vállalkozásban, plusz az apja állat módra viselkedett vele (állítólag).

Azért utálja őket, mert nekik nem olyan sz@r, mint anno neki volt.

Szép kis általánosítás. Mintha nem lehetne a mai tizenéveseknek is sz@r dolog az életében.

2019. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 igen ezért emeltem ki, hogy Normális! Tehát teljesen normálisan viselkedik a gyerek. Akkor miért bántják?

Divat volt 100 éve is most is van.

Pont az olyanokról beszélnek, mint az utolsó volt párja.

2019. dec. 9. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
iligyek
2019. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, én 20 éves vagyok, de én is észrevettem, hogy tiktokon mennyi gonosz rosszindulatú komment van. De minden korosztályból, minden nemből. Sokan szégyenkeznek is, hogy milyen szánalmasok vagyunk mi hogy ilyen stílusban írunk.

Pl.: Volt egy rocker srác aki bemutatta, milyen ruhái vannak, meg milyen tetkói, és olyanokat írtak neki, hogy "undorító" "nyeltek volna le" "tiszta szánalmas vagy, minek nézel ki ilyen okádékul"

Természetesen magyarul, mert vagy ennyit nem tudnak angolul, vagy csak nem merik felvállalni magukat.

Ilyenkor szégyellem magam, hogy Magyar vagyok. Minek tiktokozik az ilyen.

Én se kezdem el szidni az unalmas semmitmondó, tiszta gagyi videókat, mert neki is joga van feltölteni, és azzal, hogy tovább görgetek jobban járok. 1.nem idegesítem fel magam. 2.neki lehet ez lenne az i-re a pont, mert épp szar napja volt. 3.azzal, hogy végig nézed meg kommentelsz, csak több olyan videót fog bedobni.

2019. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ez is igaz.
2019. dec. 9. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Megkeseredettek és a net pixelei mögül könnyű arcoskodni 🤷🏻
2019. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!