Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az őrület sokaknál,...

Mi ez az őrület sokaknál, hogy màr fel van díszítve a karácsonyfa?

Figyelt kérdés
Nem korai ez? Neten láttam, hogy volt akinél már múlt héten fel volt díszítve.
2019. dec. 9. 18:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem december 2. óta áll a fám. Elmondom, miért. Eddig mindig 23-án vagy 24-én díszítettem. 24-én voltunk otthon párommal, azon az egyetlen egy napon tudtuk kiélvezni, hogy végre áll a fa, de ugye elment vele több óra, tehát annyival eleve rövidebb is volt a nap. Utána, 25-én és 26-án már elutaztunk és hol egyikünk, hol másikunk szüleinél voltunk, aztán mire visszaértünk, már vége is volt a karácsonynak.

Úgy döntöttünk, hogy idén nem csak egy napig szeretnénk élvezni a fánkat (persze, fenn lehet hagyni januárig is, meg tovább is akár a fát, de karácsony után már nem az igazi), tehát megcsináltam 2-án.

Nem tettem ki Facebookra, Instagramra stb., ellenben mi minden nap örülünk neki és ugyanúgy várjuk a szentestét, csak sokkal kevesebb dolgunk lesz. Az ajándékokat is beszereztem régen, be is csomagoltam, a menühöz is megvettem a tartós hozzávalókat.

Mi nem fogunk az utolsó pillanatban kapkodni, meg mindent egy-két napra hagyni, szóval nem, nem korai ez. De persze, ha neked ez nem tetszik, akkor te várj vele 24-ig, mert amúgy senkit nem érdekel. :)

2019. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11: A te történeted se sokakat érdekelt szerintem :)
2019. dec. 10. 17:54
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
#11: Csak azt nem értik a magadfajták, hogy valaminek ha nincs itt az ideje, minek erőltetik. Ennyi erővel szeptemberben is feldíszítheted, meg januárban készülj a húsvétra. Minek mindent siettetni? Vízkeresztig állni szokott a fa a legtöbb helyen. Karácsonytól nyilván január 6-ig nem làtnád eleget. Bár gondolom a förtelmes fehér vagy rózsaszín műfenyőd van, abban gyönyörködsz hónapokig.
2019. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

"Ate történeted se sokakat érdekelt szerintem :)" - lol, kérdező, akkor minek írsz ki kérdést, ha nem érdekel a válasz? Megkérdezted, miért díszitenek fát sokan karácsony előtt, kaptál elsőkézből egy kerek, értelmes választ és leszólod, mert nem tetszik, amit írt?


Engem speciel érdekelt és meg is értem, hogy ki akarja élvezni a feldíszített fát, főleg hogy elutazik karácsonykor.

2019. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

#13, miért vagy ennyire frusztrált, akarsz beszélni róla? :)

"Csak azt nem értik a magadfajták, hogy valaminek ha nincs itt az ideje, minek erőltetik." - miért, mikor van itt az ideje? Ki mondja meg, te?

"Ennyi erővel szeptemberben is feldíszítheted, meg januárban készülj a húsvétra. Minek mindent siettetni? " - így van, januárban készülni a húsvétra, az pontosan ugyanolyan, mint karácsony hónapjában feldíszíteni a fát. :D Egyébként meg, ha valaki januárban készül a húsvétra, akkor mi van? Neked egyébként ez miért fáj, rosszabb lesz tőle neked, vagy mi?

"Vízkeresztig állni szokott a fa a legtöbb helyen. Karácsonytól nyilván január 6-ig nem làtnád eleget." - azt majd én eldöntöm, meddig áll a saját fám, és ahogy írtam, 25-én reggel mi elutazunk és napokkal később jövünk csak vissza. Szóval, nem, nem látnám eleget, és nem karácsony után szeretném nézegetni a fámat, amikor már teljesen vége az ünnepi várakozásnak, meg hangulatnak.

"Bár gondolom a förtelmes fehér vagy rózsaszín műfenyőd van, abban gyönyörködsz hónapokig." - pontosan, van rózsaszín is, meg fehér is, mindegyik helyiségben kettő és abban gyönyörködöm hónapokig, mert a "magamfajtának" ugye ez tetszik és sajnos nem lehet annyira tökéletes ízlése, mint neked. ;)

2019. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Ha tovább folytatod a kötekedésed jelenteni foglak. Nem ezért írtam ki a kérdést, hogy másoknak beszólogass. Köszönöm.
2019. dec. 11. 17:59
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Tudom, azért írtad ki, hogy fröcsöghess egyet, mert mások nem akkor díszítik a fájukat, amikor te.
2019. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Hiába jelented, max a kretén 64%-ost vagy téged tiltanak ki. Ez egyébként nem Önigazolás.hu, szóval mit is keresel itt ha képtelen vagy elfogadni, hogy más nem úgy gondolja, mint te?
2019. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Ja és én egy másik 83%os vagyok, nem a 15-ös, csak a százalékunk egyezik. Nekem még karácsonykor sincs fám, mert teszek a karácsonyra, de az se érdekel ha másnál egész évben fenn van. Téged miért is frusztrál ennyire?
2019. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálam egész évben fel van díszítve. Májusban csuklya kerül rá, behajítom a lomok közé, aztán decemberben előásom és leveszem róla a csuklyát. A díszített fa előállt.
2019. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!