Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az északi férfiak...

Milyenek az északi férfiak mentalitása?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl svédekre, norvégokra, hollandokra
2019. dec. 10. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a magyar nők mentalitása?


Most komolyan azt hiszed, hogy minden északi (Hollandok nem is északiak.) férfi ugyanolyan?

2019. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam két ugyanolyan mentalitású emberrel, még ikrek esetén sem, de ha valaki igen, az szóljon.

Egyébként van a youtube-on egy csatorna "Dating beyond borders" névvel, ahol pont az ilyesmi sztereotípiák szerepelnek sokféle megközelítésben, több olyan videó van, ahol ezek igazságtartalmát beszélik át különféle nemzetiségű emberekkel. Többnyire vicces, de vannak informatív dolgok benne, érdemes ránézned.

2019. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Domesztikaltak, nagyon sokat isznak, de amikor kulfoldon vannak, akkor mintha "felszabadulnanak" a feminista elnyomas alol. A norvegok kicsit eletrevalobbnak tunnek a svedeknel akik nagyon "puhanynak" tunnek. Danokat nem tudom, ott nem jartam.


Nagyon altalanositva.

2019. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!