Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek az olyan munkás...

Mit éreznek az olyan munkás férfiak, akik füttyögnek, feltűnően bámulják a nőket?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én is fizikai munkával keresem a kenyerem, de mindig elgondolkozok / elnevetem magam az ilyen melós emberkéken. Tetőtől talpig koszosak, nem épp a tudósklubb elismert tagjai, szépnek se szépek, de olyan szinten nyomulnak full jól kinéző nőknél, hogy az már nekem ciki, amikor mellettük vagyok :D


Pl múltkor is szünetben, kb mint a kéményseprők olyanok voltak a kosztól, beszélgetnek, elmegy mellettük egy nő, egyből az összes fordul utána, kb úgy nézték mint egy ragadozó a prédáját, azt hittem már rávetik magukat :D



Szegény nők meg nem győznek menekülni.


Ez szimplán gátlástalanság, vagy bizonyos IQ szint alatt már fel se fogják, hogy mennyire gáz ez?



2019. nov. 30. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nemi vágyat.
2019. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt érzik, de jó lenne megdugni őket, és ezen vágyuknak - némileg finomítva - hangot is adnak.
2019. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az esélytelenek nyugalmát.
2019. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Egymás előtt kanoskodnak és jókat nevetnek rajta.

Csak bohóckodás, semmi jelentősége!

Az az undorító, ha valamelyik trágár, de ez őt minősíti és meg sem kell hallani!

2019. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Mit éreznek a nők, amikor bárkinél felsőbbrendűnek tartják magukat? Egy munkás az nem ember? Egy nő sincs, aki csóró lenne, minden nő gazdag irodai dolgozó?
2019. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Pláne kérdező, ha te is fizikai munkás vagy ráadásul(!), akkor a társaidat milyen alapon nézed le? A feminizmus manapság a nők felsőbbrendűségéről szól, ebből a kérdésből is egyértelműen ez jön le. Rég nem az egyenjogúságról szól már ez...
2019. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

%43

Te miről beszélsz?

A kérdező azt szeretné tudni, hogy egyesek miért éreznek késztetést arra, hogy fütyüljenek és odaszóljanak egy elhaladó nőnek.

Miért néznék le bárkit azért, mert nem szeretem, hogy megszólnak? Semmi olyanról nem volt szó, ami alapján a nők lenéznék a munkásokat.

2019. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a munkájukat, szakmájukat nézem le, hanem a viselkedésüket. Azért írtam a melósokról, mert általában ez a tapasztalatom, hogy legfőképp ők csinálják ezt (meg a ci..nyok)


Itt nem a feminizmusról van szó, hanem arról, hogy primitív hülyeként viselkednek. De lehet, hogy csak én nem értem a "viccet".

2019. nov. 30. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Primitív,bunkó parasztok.

A feleségük mellett is megcsinálják más nőkkel.

2019. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Unjàk a betonkeveröt nézni, meg az egész napjukat.

Nincsenek lekötve mentalisan, zsibbad az agyuk.

A teglak homok àllvànyok közt meglatni egy nöt màr az is élménynek szamit.

Abszolut nem erdekfeszitö a vakolat a falon. Ki lenne kepes napi 10 oraban falat bamulni megbolondulas nelkül?

2019. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!