Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire tudod komolyan...

Te mennyire tudod komolyan venni a mellkidobós szakértőket?

Figyelt kérdés

1. példa: egyetemi oktató, aki tudja, hogy az előadást az egyetemi tv rögzíti (és fel teszi a YT-ra), de a melleit igazgatja folyton, mert kiesnek a semmi kis blúzból.



2. példa: sporttévé, a meghívott cihológus úgy kigombolkozott, hogy gyakorlatilag mindent lehet látni



3. példa: köztévé, a meghívott jogász hölgy minije minibb a mininél is, felülre pedig sikerült olyan felsőt választania, hogy azt várod, mikor pattan le róla a cucc.


2019. dec. 10. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
40 feletti nőkról van szó.
2019. dec. 10. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán érdekel, én tudok figyelni az emberek pofázására ruhától függetlenül. Ne legyél mérges, mert éhes a kukacod.
2019. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Igen, elég visszásnak tűnik...


Lehet, a szakértelmük hiányáról szeretnék így elterelni a közönség figyelmét.

2019. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Intelligensekre nem jellemzö.


Nem egy szakmai penzügyi adohatosagi elöadasra jarok. Ott az elöadok mind ugy nöiesek, hogy elegansak is.

Nö létemre engem is zavarna a mellkidobosdi. Van egy ilyen a szakmai körömben es en erzem magam kellemetlenül miatta. Borzaszto rossz vele ertekezni.

2019. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"az előadást az egyetemi tv rögzíti (és fel teszi a YT-ra), de a melleit igazgatja folyton, mert kiesnek a semmi kis blúzból."

Egy linket ha dobnál nekünk légyszi (akár a másik két példára is) :D csak oktatási célokból kell :D

Komolyra fordítva: nem tudom komolyan venni ha valaki még a testi adottságait is bedobja szakmai szférában. Ő maga se tudja komolyan venni. A nézők se tudják komolyan venni (még arra se tudnak emiatt figyelni amit mond). Csak hülyét csinál magából de mivel vonzó nő ezért senki nem szól neki hogy ezt nem kéne. Még a többi nő se, csak kibeszélik a háta mögött hogy "már megint mit vett fel ez a rib.nc"

2019. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem értem a kérdést. Akinek láthatóan van melle, az nem lehet semminek a szakértője?
2019. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami mellkidobos vagy mellfétises pontozott le?
2019. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki elért valamit, és van súlya a mondanivalójának a szakteruletén, azt tisztelem, és komolyan veszem, teljesen mindegy, hogy miben van.


Igaz amikor nagyon fiatal gyerek voltam, akkor engem is jobban lekötött a beszélő ruhája, mint a mondandója; pláne ha a ruha színes vagy feltűnő volt, és az, amiről az illető beszélt tele volt nehéz szavakkal, és túl bonyolult volt a még nem teljesen kifejlett agyamnak.

2019. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!