Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi miért mondja azt,...

Sok férfi miért mondja azt, hogy jaj, a nagyon magas sarkú cipők mellkidobós minivel azt sugallják, hogy a csaj r. ibi, és nem kellene nekik?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasi ezt mondja, mégis előszeretettel szaladgál mindegyik az ilyen csajokkal, büszkén sétál velük az utcán és pózol vele facebookon. Akkor hogy van ez most? Mégis a r.ibisebb kinézet jön be?
2016. aug. 19. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Persze, a ribis kinézetű nőket szeretik nézegetni, van aki mutogatni is, de feleségnek nem ilyen kell, hanem az átlagos, csinos, takaritógépnek jó nők.
2016. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mutogatni jók az ilyen nők.. amúgy meg ha a háziasszonykák 70%-a felvenné azt a ruhát amit ők hordanak és olyan szinten kifestenék magukat még szebbek is lennének...:) szóval nyugi. Ill. attól még, hogy valaki "fullos" az utcán, boltba, akárhol, otthon nem biztos h úgy néz ki..:D mint a legtöbb ember.
2016. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
A Ribis kinézet bejön, de attól még ribis, hosszútávra meg nem jó az.
2016. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hosszútáv alatt mit értetek? Amúgy nem mindenki akar megnősülni a férfiak közül sem.
2016. aug. 19. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Én azért mondom - és szerintem nem vagyok egyedül ezzel -, mert sose járnék ilyen nővel.

És nem, a Facebookon sem szoktam ilyen nőkkel pózolni.

2016. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen férfiak többnyire ennyit is tartanak a hasonló stílusú nőkről, pózolni, mások előtt villogni velük jók, meg egy-egy alkalmi kalandra... Konkrétan ha a nő úgy öltözik mint egy kirakat, akkor ennyire is lesz jó a pasiknak is, aztán mennek tovább.

Ha valaki tényleges barátnőt/feleséget keres, annak eszében sem lesz ribis csajok közül válogatni, hidd el!

2016. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki pár kaland erejéig tartana egy ilyen nőt, akkor miért húz le vele egy, másfél évet.

Kezdek tényleg elkeseredni, mert nem öltözök én se rosszul, nem vagyok felszínes sem, viszont kerülnek a pasik, mint az olyanok találnak meg, akik facebookon nyomják a dumát, élőben meg ülnek, mint a kuka és nem 1x megfordult már a fejemben, hogy tényleg átmegyek én is ebbe a stílusba.

2016. aug. 19. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy értik, hogy komoly kapcsolatra mind alkalmatlan.
2016. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Az olyan nő aki minibe van meg mellkidobósban megközelíthetetlennek tűnnek és ahelyett hogy ezt bevallanánk inkább azt mondjuk nem jön be. De igazából csak félnek kezdeni nála. Ezek a cuccok jól néznek ki és nem ettől lesz valaki ribi. 17/F
2016. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Két változat van sztem. Az egyik az, akinek tényleg ez jön be, de ugye ciki bevallani, főleg ha mellé szeret rinyálni azért, mert "jaj, miért nincs nőm" - ugye akkor hülyén venné ki magát, hogy "minden nő szemét... de igazából csak a Playboy maca kinézetű nőknél próbálkozom". Meg van az is, aki azért nem meri bevallani, mert akkor rásütik, hogy felszínes és buta. Így társaságban nagy szájjal fikázzák az ilyne nőket, de ha az egyik mégis rájuk mozdul... volt ilyen ismerősöm, rá is kérdeztünk, erre jött a nyökögés, hogy "ööö... izé... de hát jó a segge!!!!" :D.


A másik meg aki tényleg csak villogásra, dugásra tartja. A másfél év is reális annál mondjuk, aki nem kap mind a tíz ujjára 20 nőt minden héten. Amíg nem talál tökéletes külsejű takaros házitündért, addig jó a szőke divatmaca, mert legalább lehet vele villogni meg van ingyen szex egy jó testű nővel.

2016. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!