Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fér össze az, hogy egy...

Hogy fér össze az, hogy egy csak mellkidobós képeket tesz fel, ugyanakkor könyveket olvas?

Figyelt kérdés
Van jópár képe fenn a facebookon, ilyen havi 1-2 képet feltölt, amin ő van, nagy részt mélyen dekoltált ruhákban, felsőkben pózol, viszont nem egy képe van, amin megosztja az emberekkel, hogy milyen regény, könyvet olvas. Kevés ismerősöm van, aki olvasna, facebookra meg nem is töltenek fel képeket róla, mert cikinek érzik az olvasást. Ha mégis valami olvasnivalóról töltenek fel képet, az ilyen Cosmopolitan meg hasonló bulvárújság.
2018. aug. 13. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, hogy csak azért tölt fel képet a könyvekről, hogy azt higgyék, hogy olvas :D

Én szoktam olvasni, de eszembe nem jut sehol sem megosztani. Élőben szoktam róla beszélgetni ismerősökkel, akik szintén olvasnak.

2018. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Okos és szexi is. Igazi nő.
2018. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki az, aki kiad 4.000-5.000 Ft-ot könyvekre csak azért, hogy feltegye facebookra.
2018. aug. 13. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehet a könyvesbolt titkos szponzora, hogy a jó nők is olvasnak
2018. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Lehet nem veszi meg, hanem ott készíti a képet. Vagy képzett fogyasztóvédelmi jogból, és megveszi, kiolvassa, majd visszaviszi. :D


Furcsa, hogy az olvasás mennyire egybeforrt azzal, hogy okosnak minősítünk valakit. Szerintem függ attól, hogy mit olvas. Ma iszonyú sok szemetet lehet kapni a boltokban: Coelho, Oravecz, Lakatos Levente, szürke ötven árnyalata, tipikus szexelős, bulizós regények... Ezek nem műveltséget, tudást adnak, hanem alacsony szinten szórakoztatnak, olyan mintha megnéznél egy barátok köztöt.


Ha kidobja a melleit, feltételezem nem klasszikust szépirodalmat, és szakirodalmat olvas. :D De lehet én vagyok előítéletes.

2018. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz.... Attól, hogy valaki olvas még nem biztos, hogy egy agyonművelt zseni Szűz Mária és attól, hogy valakinek vannak kihívóbb képei még nem biztos, hogy egy agyatlan buta ribi. Én egy nyelvszakon tanulok, rengeteget kell olvasni, műveket elemezni stb., és az egyik legjobb barátnőmnek (aki a szaktársam) kissé cicababa kinézete van (tapadós cuccok, erősebb smink, magassarkú, tökéletes frizura stb.), de nagyon okos, értelmes, szorgalmas és barátként is nagyon szeretem.
2018. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy elég fejbevágó kérdés....

Az, hogy valaki vagányabb, mutatósabb képeket készít magáról hol zárja ki, hogy amúgy szeressen olvasni?

És mégis miért érezné cikinek valaki az olvasást?

wtf..??

2018. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

egy okos nő , nem lehet bevállalós? pont hogy lehet magányos és ezért vágyik a figygelemre.

egyébként "Az ostoba egy jó könyvet sem ismer; az okos egy rosszat sem" Diderot.

2018. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is hordok dekoltalt ruhakat es kepet is teszek ki neha, amin neha elegge kint van a mellem. Miota tudok olvasni, imadok. Attol, hogy valaki szep, csinos, noies, vagy eppen tobb mindent mutat meg a testebol (vagy akar az egeszet) meg nem lesz automatikusan hulye. Ne legyel ilyen egyszeru, mint a faek.
2018. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!