Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyom nagyon idegen emberek...

Vágyom nagyon idegen emberek elismerésére. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A családomtól kaptam már kedves, elismerő szavakat de idegenektől nem igazán. Iskolás koromban volt olyan tanár, aki megdicsért, de az iskolás társaim nem igazán kedveltek engem, inkább kigúnyoltak, mert csendes voltam. Ismerkedésben sincs nagy sikerem. A volt barátom is dicsért milyen szép, jó vagyok, de mivel elhagyott, így ezeknek a szavaknak se volt jelentősége. Mindig is vágytam mások elismerésere, amit sok ember meg is kap akár a párjától is az életben, de én nem. Olyan jó lenne ha valakik nekem is gratulálnának valamihez a Facebookon, mint sok embernek. Egyáltalán nincs önbizalmam, mondjuk nincs is mire mivel az életben én még nem kaptam jó visszajelzéseket sem igazán.
2019. dec. 10. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakd ki facebookra minden elért sikeredet, eredményeidet ahogy mások is csinálják. Amúgy nem hiszem el hogy soha nem ďícsért meg senki valamiért.
2019. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem elismerésböl dicsernek meg gratulalnak az emberek.

Hanem mert ismerös es illik.


Valaki kirakott egy extra bena rajzàt, amit egy dedos jobban tudna megrajzolni, de mit tus csinalni vele az ismeröse? Likolja mert nem akar bunko lenni.

Ugyanez nyomi kisgyerekekkel. Kilog a kaja a szajabol ugy nèz ki mint egy debil, es kenyszeresen neki àllnak dicsérgetni az ismerösök.


Valodi elismerés az szerintem olyan, aki pl nem bizott benned, nem làtott ki belöled soha semmit, csak legyintett ràd mindig(suliban buktattak) es egyszercsak leesik az àlla töled(a tàrgyàbol képeztem ki egy masik osztalyt akik döbbenet sikert arattak a vizsgàkon, felülmultàk a korabbi osztalyokat abszolut)


Vagy: en nem mentem el diplomaosztora kihagytam a frànya ünnepséget, inkabb egy hetköznap csak ugy beszaladtam az irodara hogy felveszem mert ugy is arra jàrtam.

Es akkor egy katona ült az irodan (van katonai szak is stb -központ), egy totàl idegen, ràgogumizva elnyammogtam neki, hogy am csak a diplomaert ugrottam be es nem is zavarok, erre, felpattant, oda àllt elém haptàkba, es kezet fogott velem es mélyen a szemembe nézve gratulalt. Abban a pillanatban futott csak at rajtam az egésznek a jelentösege, hogy az 5 éves verejtekes vértizzados szenvedésem ezennel végetért egy szép napon es teljesitettem a küldetést :)(amugy 50% kihullott, a 80-bol 40-en végeztünk csak)



Az olyan szep vagy ügyi vagy cuki vagy dicseretek azok nem dicseretek.

2019. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!