Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátjátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátjátok a barátnőtöket egy fesztiválon idegen férfiakkal iszogatni meg felszabadultan nevetgelni (de semmi több) akkor hogy reagaltok?

Figyelt kérdés
Odamentek lesmaroljátok és bekapcsolodtok a beszélgetésbe? Odamentek és balhét rendeztek? Leskelődtök, hogy mi fog ebből kisülni? Megírjatok neki h jó szórakozást. Egyéb?

2019. aug. 31. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha semmi tobb akkor sehogy. max odamegyek es en is bekapcsolodok, de csok nelkul. nem hiszem, h konkretan ki kene fejeznem a csoport fele mindenkinek rogton nyitaskent, hogy mi egyutt vagyunk es mindenki szalljon le rola. :)
2019. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%
Nem mennék oda, majd ha kettesben lennénk nyugodt körülmények között akkor kidobnàm.
2019. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda megyek es bekapcsolodom természetessen a tekintetemmel elmondanám hogy ő az enyém. De ugytennék mintha le se szrnám. Azert hizzábujva táncolnek lassan esetleg meg csok az ugy is alap. De mellőz akkor keresnék lányokat es velük buliznék meghivám őket valami nagyon finom nagyon drága italra flörtölnék stb. :)
2019. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A rendőrségen kötök ki általában :/
2019. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Jobban aggódnék, ha görcsösen nevetgélne (jópofizna). A felszabadult nevetgélésben nincs semmi intő jel nekem. Esetleg odamennék, de csak mert ha ő kijön a társasággal, akkor valószínűleg én is kijönnék.

De biztos nem égetném magamat (meg őt se) azzal, hogy lezavarok valami smárolási színjátékot, amit normálisan nem tennék, mert maximum puszival, öleléssel szoktuk üdvözölni egymást... Ez rettenet mesterkélt és idétlen, különben is egy ilyen szituban, amikor feltűnik egy társaságban valakinek a párkapcsolata, az alapvető, hogy az ember a párjaként mutatja be a többieknek.

A balhézás meg nem is csak röhejes, hanem ezzel megintcsak jól lejáratnám magamat, meg őt is. Magamat azzal, hogy kontrollmániás társfüggő vagyok, őt meg azzal, hogy egy ilyen párja van. :D

A leskelődéssel csak magamat járatnám le, hiszen az azt jelenti, hogy nem bízok se benne, sem önmagamban. De ezek egyike sem áll fenn.

Ha megírom neki, hogy jó szórakozást, akkor biztosan azt írja vissza, hogy menjek oda, de ha én pont nem akarok odamenni, akkor egyszerűbb, ha egyszerűen csak nyugtázom, hogy ő ott van, örülök neki, hogy jól szórakozik és megyek a dolgomra, szóval nem jelzem neki a helyszínen, hogy láttam.

2019. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem mennék oda nézném mi sül ki.
2019. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!